Wpis z mikrobloga

Jeśli posiadacie mieszkanie na wynajem i w sumie to chcieliście je sprzedać w obawie przed kryzysem, ale zmieniliście zdanie, bo posłuchaliście tych wszystkich ekspertów ze środowiska, którzy mówią, że ceny nie pójdą w dół, a nawet urosną, to pamiętajcie, że biblijna zasada, że ostatni będą pierwszymi nie dotyczy rynku nieruchomości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#warszawa #nieruchomosci trochę #heheszki
h3lloya - Jeśli posiadacie mieszkanie na wynajem i w sumie to chcieliście je sprzedać...

źródło: comment_1597264473jqzvpAZZOQXdGmm1W8Mbg4.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@h3lloya: xD tyle kryzysów na świecie było, dosłownie każdy kończył się mniejszym lub większym zjazdem na nieruchach, a ludzie wciąż się nabierają na to że mieszkania w czasie kryzysu uchronią ich oszczędności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@h3lloya: no ale tą statystykę można sobie w d..ę wsadzić, pokaż porównanie z okresami wakacyjnymi poprzednich lat, co roku studenci rezygnują w wakacje itp.
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: widzę tak wiele branż, które świetnie radzą sobie na pracy zdalnej, nawet skostniałe urzędy administracji rządowej, widzę coraz więcej wywieszonych plakatów sprzedam mieszkanie albo wynajmę powierzchnię biurową, wiem jak kiedyś trzeba było się bić o dobre miejsce usługowe w nowo budowanym bloku, a teraz kilka miesięcy mija i dalej stoją puste. Oczywiście można zaklinać rzeczywistość, ale samo "w dłuższym okresie i tak wzrosną" to słabe zaklęcie, bo to pierwszy kryzys
  • Odpowiedz
@h3lloya: spoko, znajomy wczoraj sprzedał kawalerkę na mokotowie do generalnego remontu w starej kamienicy bez windy ponad 11k z metra. Ogloszenie wisiało 3 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ForTheEvulz: no niestety bo tym znajomym był @Kbix oczywiscie nie musisz wierzyć na słowo randomowi z internetu tak jak ja nie wierze wykopowym analitykom w prognozy rynkow ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja swojego mieszkania nie sprzedaje, poczekam do wrzesnia, najwyżej wynajmę ukrom
  • Odpowiedz