Wpis z mikrobloga

Witam,

Jak dojechać listonosza, który od ponad 4 latach nie dostarczył ANI JEDNEJ paczki / listu.

Zaznaczam, że tyczy się to sytuacji kiedy ktoś był w domu. I nie mówie o kilku godzinach tylko dostępności odbiorcy 24 / 7.

Listonosz notorycznie wykorzystuje kartę - pułapkę o nazwie AWIZO.

Mam już dosyć tego #!$%@? się.

Pomóżcie.

#kiciochpyta #pocztapolska #nieroby #polska #praca #problem #listonosz #awizo #listy #paczki #szczecin
  • 29
@podjad3k: No zastanawiam się czy nie zamawiać raz w tygodniu jakiejś taniej przesyłki żeby ta #!$%@? mi to przynosiła do domu.

Nie przyniesie? Skarga. Tylko jak wyciągnąć od nich dane żeby to była skarga na konkretnego listonosza?
@pansterydziasz: Na pewno Twój dom leży na jakimś "rejonie" i wiadomo kto go obsługuje. Skargi zgłaszaj albo na piśmie do naczelnika, albo online w 'skargach' na stronie Poczty Polskiej.

Pytanie teraz zasadnicze. Nie istnieje jakiś inny powód niż lenistwo? Trochę dziwnie to jest jeżeli przez 4 lata masz non stop awizo. Może problemy leży gdzie indziej? Wykluczyłeś taką opcje? I na serio przez 4 lata nikogo nie było? Nikt nic nie
nieprzyjemny klient, taki typu ja cie naucze rozumu = awizo na stałe XD

pozdrawiam listonosz


@szwagierdsr: hmm czyli klient płaci za usługę a ty jej celowo nie wykonujesz bo go nie lubisz? Załóż własną firmę i wtedy odpieralaj takie kawałki, po 1 razie już nikt by do ciebie do ciebie nie przyszedł. Ale skoro jesteś zatrudniony u kogoś to wykonuj swoje obowiązki jak należy. Wielki pan listonosz się #!$%@? znalazł xD
@haosek: No słuchaj, zawsze awizo - przestałem używać PP przez to gówno bo byłem pewny, że nie dostanę.
Jest winda naprawdę nie jest ciężko dostać się do góry na 4te piętro. Nie rozumiem tego przecież na siłę bym się nie czepiał. Z rok nie było nic - nagle jakaś ważna sprawa ze skarbówki a ja dostaje awizo, a potem zawiadomienie powtórne... Przecież to jest jakaś farsa.

@szwagierdsr: Fajnie Mordo, ale
@pansterydziasz: A domofon ci normalnie działa, nie masz czasem wyłączonego?

Inna sprawa to czemu nie odbierasz awizo? Bo skoro dostałeś zawiadomienie powtórne to znaczy, że nie odebrałeś pisma na czas.

A co do samej sytuacji w sumie jedyna szansa na jakąkolwiek reakcje to napisanie pisma / skargi. A jak potraktują skargę trudno ocenić.

Pisz skargi. Ja już tak dwóch listonoszy wymieniłem i trzeci normalnie doręcza paczki w końcu.


@Tytanowy_Lucjan: Szczerze
@pansterydziasz: @Micho_master:

Ja tam mimo wszystko spróbowałbym się najpierw spytać doręczającego - o co chodzi. Albo spróbować go złapać na ulicy, albo na urzędzie, albo poprosić o kontakt telefoniczny/przyjście.

No, aż się nie chce wierzyć, że przez 4 lata nie dotarł do Ciebie żaden listonosz i nie ma w tym żadnego haczyka. Gdzieś coś jest nie tak - na moje oko. Ja sam miałem akcje, że pół roku kobiecie awizowałem