Wpis z mikrobloga

#korbank przysłał taką ofertę, że głupio byłoby nie skorzystać. 5x szybszy net (555Mb/s) niż w #moico przez pierwszy rok umowy za 50% ceny, a 2 rok przy 100% ceny i tak trochę taniej niż teraz w #moico. Niby wybór oczywisty, ale boję się korbanku, bo ma beznadziejne opinie. Chciałem coś wynegocjować od @MOICO , ale odesłali mnie na drzewo - nie są zainteresowani zatrzymaniem klienta, który jest z nimi od początku istnienia firmy.
Proszę wrocławian o 2 słowa jak to jest w rzeczywistości z tym korbankiem. #wroclaw
jack_oneill - #korbank przysłał taką ofertę, że głupio byłoby nie skorzystać. 5x szyb...

źródło: comment_1597235676zHqI0vX3EPZuRSI7wdUVpz.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jack_oneill: Ja się lekko zawiodłem. Miałem 400 / 400 i podpisałem aneks na 555 / 555 i dalej mam 400/400. Dzwoniąc na infolinię powiedzieli że nic nie zrobią bo według regulaminu mam prędkość conajmniej 60% deklarowanej. Mogą więc przycinać userów do 60% deklarowanej i mieć #!$%@?.
  • Odpowiedz
Z ogromnym udziałem - a właściwie głównie dzięki zasługom szanownego kolegi @MOICO nie uciekłem do korbanku. Najogólniej rzecz biorąc dostałem wincyj + ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz