Wpis z mikrobloga

#korbank przysłał taką ofertę, że głupio byłoby nie skorzystać. 5x szybszy net (555Mb/s) niż w #moico przez pierwszy rok umowy za 50% ceny, a 2 rok przy 100% ceny i tak trochę taniej niż teraz w #moico. Niby wybór oczywisty, ale boję się korbanku, bo ma beznadziejne opinie. Chciałem coś wynegocjować od @MOICO , ale odesłali mnie na drzewo - nie są zainteresowani zatrzymaniem klienta, który jest z nimi od początku istnienia firmy.
Proszę wrocławian o 2 słowa jak to jest w rzeczywistości z tym korbankiem. #wroclaw
jack_oneill - #korbank przysłał taką ofertę, że głupio byłoby nie skorzystać. 5x szyb...

źródło: comment_1597235676zHqI0vX3EPZuRSI7wdUVpz.jpg

Pobierz
  • 27
@jack_oneill: miałem korbank przez 3 lata i byłem mega zadowolony. Bezawaryjny, szybki i nie dają żadnego śmiecia w miejsce routera. Po przeprowadzce jestem skazany na UPC i już #!$%@? dostaje z tym ich gównoboxem. Udało mi się w końcu ich zmusić do przełączenia na ipv4 i ustawiłem go w bridge, ale wciąż nie jest w pełni stabilnie. No i ten zabójczy upload 40mbps... W korbank za te same pieniądze miałem symetryczne
@styroslaw: @BrowserStack: @LazyInitializationException: dzięki. Widzę, że nie taki diabeł straszny jak go tu i tam malują.
Facet na infolinii moico poprosił, żebym poczekał do połowy miesiąca, bo podobno coś szykują i może mi się spodoba, a jak mi się nie spodoba, to 'nie będą mi stawać na przeszkodzie w odejściu'... Nie wiem co to miało znaczyć, bo nie mam z nimi terminowej umowy. Poczekam te kilka dni i jak
@jack_oneill: zależy od lokalizacji. U znajomego na krzykach korbank działał #!$%@? i ciągle zrywało połączenia. W robocie też miałem korbank i były awarie neta, firma zmieniła w końcu dostawcę. Sam się rozglądałem w ofertach we Wro i miesiąc temu wziąłem moico (światłowód). Każdy ze znajomych których pytałem mówił że u nich działa dobrze i bezproblemowo. Dają łącze symetryczne (korbank nie i stąd niższa cena) do tego jest zewnętrzne IP, umowę na
@thewickerman88: korbank u mnie na Stabłowicach też jest światłowodowy. Mam w tej chwili łącze 100/100, więc mniejsza z tym, że w korbank będzie niesymetryczne. Dodatkowo będę miał od nich telewizję z eleven sports na 2 lata za darmo, a tam jest F1 = jedyny sport jaki oglądam - płacę za to w moico 20zł miesięcznie.
Minus korbanku jaki widzę, nie mają żadnej apki ani www z telewizją typu 'GO', więc musiałbym
@LazyInitializationException: patrzyłem na gigabita (bo taki mnie interesował i taki teraz mam) i tam nie mają symetryka, jest rzeczywiście dla 555 i 100 z tego co widzę.
@jack_oneill: jak można u nich wziąć umowę bez zobowiązań i szybko zerwać to można wziąć dla testu neta. Ja wychodziłem z takiego założenia że jak coś będzie kiepsko działać to zmienię dostawcę.