Wpis z mikrobloga

czy klatka jak na foto głównie do normalnej jazdy i być może czasem jakiegoś #!$%@? dookola pacholkow to bardzo głupi pomysł? chciałem kupić normalnie crash pady, ale po pierwsze mocowanie nie bardzo budzi moje zaufanie a po drugie, dołożę połowę ceny padow i mam cala klatke. kiedyś tam czytałem że z klatką na ulicy jest większe ryzyko że moto strzeli rolkę, ale jak się zastanowić to przy takim dzwonie to i tak moto musiałby nieźle oberwać i pady też mogłyby narobić szkód (kraweznik jakiś czy coś)
#motocykle
Pobierz Steven_Hyde - czy klatka jak na foto głównie do normalnej jazdy i być może czasem jak...
źródło: comment_1597182930VKBW4HiMdUV9riDf5wby9N.jpg
  • 7
@Steven_Hyde: standardowo: to zależy. Motocykl pewnie ochroni lepiej niż gmole czy crashpady. Jeśli zawsze jeździsz w spodniach motocyklowych/kombiaku, to spoko. Jeśli nie i ktoś by np. cię najechał z tyłu, to uwierz mi - nie chciałbyś wtedy siedzieć na tym moto. Sam nie mam klatki, ale jeździłem kilkoma moto z klatką i zawsze miałem problem z piszczelami właśnie. Ponoć to kwestia przyzwyczajenia. Nie wiem.
@Utas: no, jesli bede mial tylko crash pady, to nie bede #!$%@?, bo szkoda porozwalac motur. jesli wlecialaby klatka, to mozna sobie czasem poswirowac miedzy pacholkami. kiedys probowalem podejscia do gymkhany i juz pierwszego dnia #!$%@? owiewki w FZ6, a byly tam crash pady.

w crash padach z streecie nie pasi mi ten przedni widoczny na foto. tam tak dziwnie przedni pad jest jakby przykrecony bezposrednio do silnika (obstawiam ze rama
Pobierz StevenHyde - @Utas: no, jesli bede mial tylko crash pady, to nie bede #!$%@?, bo szko...
źródło: comment_1597245648kCDh09aSLgqR6hZMzBLDc3.jpg
@Steven_Hyde: Zrobisz jak uważasz. Klatka klatce nie równa. Ja nam raczej inne doświadczenia niż Mirek @mpetrumnigrum. Pytanie w jakim motocyklu będziesz to montować, jaka będzie konkretna metoda montażu - a raczej umiejscowienie, jaka będzie też waga (ja bym się skłaniał bliżej 8 niż 5 kg). Jak od samego początku będziesz jeździł z klatką to i tak porównania mieć nie będziesz.