Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wskazówka dla maturzystów.

Przemyślcie jaki kierunek chcecie studiować. Jeśli macie dobre wyniki matur to naprawdę sky is the limit.
Najgorsze co możecie zrobić to wybrać kierunek, bo "łatwy" albo gdzieś tam indziej sobie nie poradzę.
Ja nie skończyłem informatyki na AGH, ale się sporo nauczyłem i teraz dobrze zarabiam.

Za to moja dziewczyna mimo świetnych wyników z matury poszła studiować pedagogikę, bo z jej rodziny wszyscy są nauczycielami, więc ona też miała być.
I c--j, ani jej praca nie cieszy, a kasa jest beznadziejna. Ale nie ma za bardzo gdzie iść, nawet ciężko do korpo przejść.

Pozdrawiam, może komuś pomogę.

#matura #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3280d60010a81b084b4572
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tagtak: tak, ale dostałem ją nie dzięki uczelni, tylko pomimo rzucanych kłód pod nogi. Prowadzący robiący pod górkę bo "albo studia albo praca, ja poszedłem do pierwszej pracy dopiero po zrobieniu magistra" to coś co się niestety często zdarzało. Patrząc po kolegach i koleżankach z roku, największy sukces odnieśli ci, którzy najszybciej zaczęli się koncentrować na pracy, a uczelnię olewać, byle się prześlizgnąć na trójach
  • Odpowiedz