Wpis z mikrobloga

@gorocky akurat przechodziłem koło tego toitoia kilka dni temu i tez miałem polew z leżących tam ludzi, jedynie co ich tłumaczy to ze ten kibel jest zamknięty na kłódke :) . Wystarczy przejść 300m w stronę Makarskiej i już nie ma tych tłumów
  • Odpowiedz
@debenek: Przejść? No chyba cię szczypie piach w kroku. Nie po to jechali 1200km passatem a potem szukali godzinę miejsca przy zejściu na plażę by gdzieś chodzić. Może jeszcze na rowerze mają jechać? Albo hulajnodze.

  • Odpowiedz
Skąd się ludziom bierze to "na Chorwację"?


@Alex_mski: Pewnie im się myli ze Słowacją, którą można w ten sposób odmieniać (wydaje mi się, że można pojechać zarówno do Słowacji, jak i na Słowację - zależy czy mowa bardziej o kraju czy bardziej o regionie historycznym), ale to oczywiście Chorwacji nie dotyczy.
  • Odpowiedz
@gorocky: Chorwacja bardzo zatłoczona? Baska Voda to pewnie i tak jeszcze nic w porównaniu do Makarskiej. Za tydzień wybieram się do Czarnogóry i liczę, że będzie tam spokojniej.
  • Odpowiedz
@gorocky: Pięknie jest. W Czarnogórze podobno pustki, ale to poza UE i dodatkowo wszystkie loty z Polski są odwołane, więc jedyna opcja to dojazd samochodem lub loty z przesiadką, więc pewnie sporo Polaków, których normalnie jest tam dużo, wybrało Chorwację lub zrezygnowało całkiem.
  • Odpowiedz