Wpis z mikrobloga

@kamil150794:
Nie 70%+ tylko 50-70 i tak jest w sumie. Jak ja bez jakiejkolwiek nauki i na #!$%@? mialem 64% w 2011 (gdzie byla najtrudniejsza matura w tym okresie) no to 30% teraz nie powinno byc problemem (jak ktos jest #!$%@? z matmy to chyba powinien sie jakkolwiek przygotowac). Gdzie te 64% to i tak #!$%@? wynik, za ktory byloby mi wstyd, gdyby nie to ze rozszerzenia na 90%+ mi wystarczyly
  • Odpowiedz
@pi73r: Tak jest, ale te 50% biorą się z wielu lat nauki oraz intensywnego przygotowania na kilka miesięcy przed. Na pewno nie jest tak, że można nie mieć żadnej wiedzy od początku gimnazjum, przyjść, podstawić do wzoru i mieć 70%.
  • Odpowiedz
Tak jest, ale te 50% biorą się z wielu lat nauki oraz intensywnego przygotowania na kilka miesięcy przed. Na pewno nie jest tak, że można nie mieć żadnej wiedzy od początku gimnazjum, przyjść, podstawić do wzoru i mieć 70%.


@kamil150794: gdyby było tak jak piszą, to funkcje nie byłyby podzielone na kilka działów i poddziałów, bo przecież najpierw trzeba wiedzieć co to jest logarytm żeby robić zadania z funkcji logarytmicznej, czy
  • Odpowiedz