Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2266
Pragnę przypomnieć że odbiór wyników maturalnych będzie waszym ostatnim kontaktem z kolegami z klasy
#matura
  • 87
  • Odpowiedz
  • 0
@Mzil z większością tak, ale z tymi spoko ludźmi a jednak jest ich sporo, z którymi mam wspólne zainteresowania i podobną pracę to spotykam się dosyć często od paru lat.
  • Odpowiedz
Nie wiem co za problem trzymać się z ludźmi z liceum, których lubisz jak nie jesteś jakiś introwertyczny.


@HarvestinSeason: ty mały naiwniaczku. Zaraz pozakładacie rodziny, wyprowadzicie się, znajdziecie robotę a w niej nowych znajomych, sąsiadów itd i zapomnicie o sobie szybciej niż myślisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: Znam dwie osoby z moich znajomych, które zdążyły założyć rodziny przed studiami i to przez ruchanie bez gumy XD Wiem, że w wieku 35 lat ciężko będzie utrzymywać kontakt ze znajomymi w liceum, ale proszę nie hiperbolizować, że ostatni raz ich widzimy.
  • Odpowiedz
@Mzil U mnie ostatni kontakt z większością klasy był na maturze, bo wyniki odbierała za mnie siostra, kiedy ja zbierałem ogórki w Reichu. Chociaż z kilkoma kolegami mam sporadyczny kontakt do dziś.
  • Odpowiedz
@Mzil gówno prawda. Ja mam 34 lata i z kilkoma kolegami z liceum mam stały kontakt. Ze studiów prawie z nikim a licealne znajomości przetrwały. Po prostu mieliście #!$%@? klasy
  • Odpowiedz
@Mzil: I to jest piekne. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do niektórych osób do teraz czuje taka niechęć ze jakbym przypadkiem ich spotkała na ulicy to gdyby nie resztki godności i kultury to bym im #!$%@?ła
  • Odpowiedz
założyć rodziny przed studiami i to przez ruchanie bez gumy


@HarvestinSeason: głupie jakby zakładali rodziny ruchajac w gumie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no zobaczycie się nie raz, niechcący w biedronce czy innym sklepie z czasem przestaniecie sobie cześć mówić
  • Odpowiedz