Wpis z mikrobloga

@MrFruu: Niby spoko bo są to derby i wszystko jest na swoim miejscu, ale mam wrażenie że coś z tymi butami jest nie tak. Proporcje jakby były złe (wielkie kopyto, g?), te buty nie są w ogóle smukłe i ta podeszwa dodatkowo je dociąża, przeszycie na całym bucie wygląda na fejkowe a kolory i te sztuczne przejścia tonalne mówią mi tylko jedno - podkolorowaliśmy te buty aby dobrze wyglądały na zdjęciu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza jasne ziomeczku, dziękuję za mega opinie - ja się słabo znam, gdyż z porządniejszych mam jedynie brogsy. A kupić można je tanio - 199zl przy cenie bez zniżki, a dokupując jakiekolwiek inne 3 rzeczy jest - 30%. Finalnie 140. Sklep to Mango Outlet.

Zamawiałem x3 pary z eobuwie w cenach 250-350 i każde były #!$%@?. Ciekaw jestem tych. :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza Generalnie osobiście mega polecam Mango Outlet. Mam sporo rzeczy od nich, są wg. mnie lepsze jakościowo od naszych typowych Reserved, Zara czy inne, a ceny czasami kilkukrotnie niższe.

Ale trzeba trafić na okazję :)
  • Odpowiedz
@MrFruu: A, no to cena ładna. Daj znać jak się sprawują! Pomimo wszystkich wad i tak wyglądają (przynajmniej na zdjęciach) o niebo lepiej od Vistuli, Ryłków i innych podobnych Polskich tworów.
Podeszwa gumowa często jest nieco grubsza stąd i moja opinia jak wyżej. Noi podobna w wykonaniu do Dainte, a to już plus!

Co do jakości mango outlet - też się zgodzę, tak zaczynałem swoją "karierę" modową i można trafić na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza o takie buty! Kolor się trochę różni, jednak i ten mi nie przeszkadza. Skóra gruba, a wierzch miękki bardzo! Buty głębokie, podeszwa nie jest mega twarda. Na nieszczęście robią się szybko zgięcia, także prawidła muszą być moim przyjacielem. Na więcej trudno mi powiedzieć, jak dla mnie za te pieniądze spoko. :) Jak chcesz, mogę zrobić więcej zdjęć i podesłać na PW!
MrFruu - @LosoweKontoLosowegoWykopowicza o takie buty! Kolor się trochę różni, jednak...

źródło: comment_159768276732fJsx33DwSzT2wtbHu5eO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza Mireczku, pamiętam Cię, że byłeś ogarnięty w #modameska więc mam pytanie małe... Czy widziałeś może kurtki skórzane z mango? Chciałbym taką zamówić, i nie powiem bo cena bardzo dla mnie satysfakcjonująca ale nie wiem jak z wykonaniem... Wiesz coś więcej? :)

A jeśli nie, to coś polecisz? Kiedyś widziałem, że ludzie chwalili TomSkór ale nic fajnego tam nie widziałem. No i ceny niejednokrotnie x2 wyższe.

https://www.mangooutlet.com/pl/mezczyzna/kurtki/kurtka-biker-ze-skory-nappa-z-suwakami_67060511.html?c=32&n=1
  • Odpowiedz