Wpis z mikrobloga

  • 282
Cześć! To jest Czesiek. Młody kos, którego znalazłem wczoraj po południu. Czesio został sam, musiał wypaść z gniazda, którego nie udało mi się niestety odnaleźć. Przygarnąłem go zatem do siebie.
Dajcie plusa za każdego kciuka, którego trzymacie za Cześka.
Mam wielką nadzieję, że uda mi się wykarmić tego ptaszka, a tym samym utrzymać go przy życiu i się nim zaopiekować. :)
Co dzień pod tagiem #czesiekthekos będę dodawał zdjęcia malucha i krótko pisał co u niego.
Od miłośników ptaszków mile widziane porady i spostrzeżenia.
Trzymajcie za nas kciuki! ()
#czesiekthekos #natura #ptaki #zwierzaczki #zwierzeta
Krzewka - Cześć! To jest Czesiek. Młody kos, którego znalazłem wczoraj po południu. C...

źródło: comment_1597081060aJoTKHuhbW4CSuFzcwPpv2.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 1
Chyba ma zdartą skórę, nie dobrze, też ostatnio się takim zajmowałem i mimo apetytu padł (też miał zdartą skórę w jednym miejscu). Nie nastawiał bym się, że przeżyje, duża szansa, że gdzieś w nocy padnie...., ale próbować można. Swoją drogą na kosa mi nie wygląda bardziej mazurek\wróbel.
  • Odpowiedz
@Krzewka: wstaw mu jakieś lusterko do tego pudła, żeby widział "innego" ptaszka obok siebie, rozluźni się chłopak i nie będzie miał w przyszłości problemów z główką
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@themusk Zajebisty plan... Tak zrobię. Dzięki! Dziś wogóle zmieniam pudło na większe. Mały ma coraz więcej mocy. Zajada pierwsze glizdy i wygląda na to, że mocno mu podeszły. :)
  • Odpowiedz