Wpis z mikrobloga

Nie do końca rozumiem spinę dupki mirabelki @nicalibres i że jej dzisiejsze 50 twarzy Białka to te ostatnie, bo ktoś tam też dodaje pod tym tagiem te śmieszne przeróbki. Po pierwsze Białek to dobro ogólne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po drugie to nie jest tak, że trzeba się nad tym nie wiem... napracować, spędzić kilka godzin nad zaawansowanym programem, żeby uzyskać taki efekt. To co widzicie to efekt pracy appki Reface, którą możecie sobie pobrać chociażby ze Sklepu Play, uploadujecie tam zdjęcie Białkova, sama appka w max kilkadziesiąt sekund przerabia wybrany filmik i zastępuje twarz znanej osoby na twarz Michaua. I to robi wersja free, która dodaje watermark, jak się ma hajsy to można kupić wersję pro i go nie będzie, kwestia wyboru. Dla mnie niepotrzebne unoszenie się honorem dla kilku plusów, bo pomysł na tag fajny, ale roboty przy tym żadnej. A tutaj proszę Biauek Sparrow, przerobienie i wrzucanie na streamable jakoś minuta roboty.
#50twarzybialka
  • 23
@frikuu: Dobra bo widzę, że jest gównoburza o nic. Zrobiło mi się przykro, bo myślałam, że stworzyłam swój content i to było tylko moje. No, ale nie będę teraz nad tym rozmyślać, po prostu nie będę już na ten tag wstawiać i tyle, życzę Wam dobrej zabawy. Bez przesady, prawdziwe życie jest o wiele ciekawsze niż te wykopowe xD róbta se co chceta i już mnie w to nie mieszajcie i
@nicalibres: Trochę zabawna jest Twoja reakcja na zyskującą popularność tagu :) słusznie ktoś zauważył, że to generalnie nic odkrywczego i tych aplikacji do deep fake'ów jest już dość sporo, kwestia dwóch kliknięć, Ty wprawiłaś w ruch koło zamachowe i mireczki ruszyły z produkcją. Jest fajnie, śmieszne, jest tego trochę więcej :) a Ty się obraziłaś jakby inna dziewczyna miała tą samą sukienkę na imprezie na którą przyszłaś. Ech te różowe (
@FRIX1988: nie chce mi się tego komentować nawet, powiedziałam już co o tym myśle i nie jestem obrażona. Powtórzę się, róbcie sobie co chcecie i nie mam nikomu za złe, że sobie to tworzy, sama napisałam w pierwszym poście jaka to apka. Mój błąd, że myślałam, że to będzie tylko mój tag i tyle. Już uspokójcie się
@nicalibres: Czy napisałaś do Moderacji z prośbą o założenie tagu autorskiego? (bo to tak działa i wtedy tylko autor tagu może się nim posługiwać). Przyznasz jednak, że tag mimo iż dla nas jest zabawny, to dla pewnego dżentelmena co się męczy z naprawą tagów już niekoniecznie :P pośmiejmy się póki nikt nie wyłapał platyny, a znając dystans do siebie Pana o którym mówię będzie to lada chwila i tag umrze po