Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jaram się oledami od Philipsa. (Wiem, że LG trochę tańsze).
Obecnie na starym tv mam telewizję ( która oglądamy rzadko, a trzymamy właściwie tylko po to, żeby dziadki miały co oglądać jak przychodzą opiekować się dzieciakami, a nie ogarniają VOD;) ) mam przez listę iptv plus tivimate, na miboxie. chodzi to szybko i sprawnie.
Z tego co wiem to żaden producent tv nie daje możliwości dodania listy iptv z poziomu jakby tunera? Czy da się to jakoś zrobić?
Rozważam trzy opcje:
Philips 804 i android tv na nim (iptv na tivimate plus Kodi)
Philips 764 ( NIE ma androida) plus mibox od Xiaomi na którym wszytko działa obecnie ( opcja tańsza)
Lg B9/C9 plus mi box ( z tego co wiem na LG store NIE ma sensownej appki do iptv)
#oled #pytanie #tv #iptv #telewizja #konsole #gry #kodi
  • 7
@qjava: Android na telewizorach wcale nie jest taki fajny, smarty od LG i Samunga moim zdaniem lepsze.
Miałem Philipsa, na plus ambilight, a na minus najgorszy serwis.
Teraz mam B9 i póki co jestem bardzo zadowolony.
@qjava: zalezy od modelu telewizora ale spotkałem sie już że na LG można zainstalować apke SSIPTV(darmowa i dziala bardzo fajnie) Ja polecam ci najpierw sprawdzic co jest w sklepie smart, potem spróbować jeszcze SIPTV wgrac przez pendriva a jak ci sie żadna z tych apek nie spodoba to wtedy jakas kupowac jakad przystawke.

@lunga: mam philipsa z androidem tv i nie zamienilbym tego na zadnego tv boxa. Wszystko chodzi plynnie