Wpis z mikrobloga

Lindsay Ettenmoors

- Bella, to chyba do Ciebie. (V)
- Halo, tu Lindsay, co tam?
- Bardzo ładny wpis panienko Lindsay.
- Dzięki, hi hi hi. Odsuwając się od mikrofonu. - Vincenzo, to jeden z naszych fanów, ogląda nas!
- Co mogę powiedzieć, Trójprzymierze chwyta się wszystkich możliwych metod, żeby zwyciężyć w wojnie.
- Chyba nie rozumiem, ale trudno.
W słuchawce było słychać kolejny głos
- Ottomani mają zaletę, że jak zginą to dostają 72 dziewice w zestawie. Warto.
- Ale czym są 72 dziewice wobec piękna pani ambasador US? Ja chyba jednak wolałbym zostać wśród żywych.
Lindsay odgarnęła ten jeden niesforny kosmyk, który podczas lotu uwielbiał opadać na policzek
- Jakie to miłe z Twojej strony, chyba się rumienię.
- Muszę kończyć. Załoga, kurs kolizyjny na pancernik Grega de la Gregua !!!
---------------
- Vinnie, wiesz kto to był?
- Na początku przedstawiła się jako Admirał Abby Ballsing czy jakoś tak, ale brzmiała jak facet. (V)
- Nie powinieneś przekreślać tej biednej Brytyjki, to nie jej wina. Mam nadzieję, że akceptuje się taka jaka jest. Powinieneś wysłać jej letnie kwiaty. Wiązanka azalii i wrzosów, niech poczuje się piękna.
- Doskonale! W dodatku ta kompozycja zasugeruje jej, jako kobiecie z wysokich sfer, o naszych dobrych intencjach. Popędzę do florystyki jak tylko wylądujemy. (V)
----------------
- Za kwadrans będziemy na miejscu, proszę zapiąć pasy.
- Nie boisz się, że jak zobaczą nieznany samolot w swojej strefie to wyślą flotę powietrzną do zestrzelenia nas? (P)
- Paul, czego to uczą w tych amerykańskich szkołach? Powszechnie wiadomo, że jeszcze nie montują broni do samolotów.
- Tylko czy oni o tym wiedzą…

@Zeroskilla

#wielkawojnafabularnie
  • 1
Czerwiec 1914
Narada w super tajnym ośrodku badawczym wojsk Trójprzymierza.

- Dziam-dziam-dziam-dziam!
Skośnooka technik Aiko żywiołowo gestykulowała przy tablicy od dobrej godziny. Na nieszczęście Abi Dalzima robiła to we własnym krzykliwym języku. Rozglądając się dookoła po sali pełnej ludzi miał wrażenie że tylko on nie rozumie o czym mowa.

Zdesperowany szturchnął łokciem przysypiającego obok przyjaciela - generała Lennarda Jauchmaana. Niemiec nawet nie pofatygował się żeby otworzyć oczy.
- Co chcesz? - mruknął.
Pobierz Zeroskilla - Czerwiec 1914
Narada w super tajnym ośrodku badawczym wojsk Trójprzymie...
źródło: comment_1597073503Y8rnWqF84kscLKjaQWjVzm.jpg