Wpis z mikrobloga

@ZeT_: chyba walczy z Ziobro o to kto użyje mocniejszego języka.
Kto wie czy temat LGBT nie jest wykorzystywany w dobrozmianowym środowisku do walk wewnętrznych, kto będzie bardziej radykalny.
  • Odpowiedz
@ZeT_: Za takie jawne i perfidne dzielenie narodu na "naszych" i "tamtych" powinien być Trybunał Stanu. Tylko czekać, aż jakiś podjudzony człowiek zrobi powtórkę tego, co stało się z byłym prezydentem Gdańska. Dlatego PiS ponosi moralną i polityczną odpowiedzialność za śmierć ś.p. Pawła Adamowicza.
  • Odpowiedz
@krzychol66: LGBT też nie atakowało, a w ramach "Hiacyntu" milicja brała jak leci.
Jeśli "podstakiwanie" to wywieszenie tęczowej flagi, to wracamy do PRLu.
Jeśli ktoś zaatakował policję, to powinien za to dopowiedzieć, tu jest sprawa jasna.
  • Odpowiedz
@krzychol66: Sprawa jest jedna i oczywista - podejście polskiej władzy do LGBT.
Zdania są wyraźnie rozdzielone kropką, a nawet nową linią, by trudniej było się pogubić. Udało Ci się to jednak.
  • Odpowiedz
Sprawa jest jedna i oczywista - podejście polskiej władzy do LGBT.


@void1984: Której?
Bo zmieszałeś podejście władz komunistycznych PRL z 2 połowy lat 80-tych ub. wieku z podejściem władz niepodległej Rzeczpospolitej obecnie. I traktujesz je jako jedność.
Ponadto wypowiadasz się w konkretnym kontekście wątku dotyczącego spraw bieżących. A nie kartotek hiacynta sprzed 35 lat.
  • Odpowiedz
Ponadto wypowiadasz się w konkretnym kontekście wątku dotyczącego spraw bieżących


@krzychol66: Odniosłem się do aresztowań za ubranie pomników we flagi. Te wydarzenie tak oburzyło premiera i ministra sprawiedliwości że zajęli się tym osobiście.
Za agresję wobec policji słusznie należy się kara.
  • Odpowiedz
Odniosłem się do aresztowań za ubranie pomników we flagi.


@void1984: A ja myślałem, że odniosłeś się do rejestrowania homoseksualistów przez komunistyczną milicję w akcji hiacynt.
A swoją drogą, szkoda, że się nie odniosłeś do aresztowań w sprawie pobicia, napadu z bronią w ręku, profanacji obiektu kultu religijnego oraz naruszenia dozoru policyjnego.
  • Odpowiedz