Wpis z mikrobloga

Zadzwonił do mnie #zus z taką informacją, że w maju 2019 przysługiwał mi jeszcze mały zus, a ja zapłaciłem już duży. I dzwoni z pytaniem, czy nie chce z powrotem tego tysiaka którego nadpłaciłem xD

Szok, miliony pytań bez odpowiedzi, Pani jeszcze powiedziała, że koleżanki z pracy jej mówią że nie ma racji i miałem prawo przejść na duży zus kiedy chciałem (chyba błąd księgowej to był), ale ta wyszukała, że zgodnie z przepisami technicznie nie przeszedłem na duży zus, tylko zacząłem po prostu płacić duży zus, więc ten miesiąc małego zusu NADAL MI PRZYSŁUGUJE

Co za miły poniedziałek, dziękuje miła pani z ZUSu (ʘʘ)

#dzialalnoscgospodarcza #chwalesie
  • 39
  • Odpowiedz
@frytaa: @Hrabia_Serek_von_Hochland: @PonuryKos123: pani oddzwoniła i w zawiłej mowie wyjaśniła, że kasy z powrotem dostać jednak nie moge ( ͡° ʖ̯ ͡°) (może koleżanki ją przekonały że to nie zasada działania zusu XD)
Za to mogę spytać księgowej czemu wtopiłem tysiaka przez źle wprowadzona deklaracje zusu, więc to zawsze coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@frytaa: Pracuję na tej nieszczęśliwej infolinii zusu i jak na razie to ja dostaję #!$%@? od madek, które nie potrafią aktywować bonu turystycznego xD
  • Odpowiedz