Wpis z mikrobloga

O kurde, to gówno w gardle powoli się powiększa, czuję co raz większy ból i postanowiłem zmierzyć sobie temperaturę termometrem rtęciowym pod pachą i jest 37,4 stopnia. #!$%@? #koronawirus
A noszę maseczkę, kontakt mam tylko ze znajomymi na wsi (2-3 osoby) i rodziną (która w pracy nie nosi maseczek, a dziennie widuje ponad 500 osób lekko... Dzięki. Stąd może wynikać to, że mama przesoliła bardzo mizerię i nawet tego nie czuła.
Jest możliwość, że to angina, ale czy mam się z czego cieszyć?

Nawet bym się zgłosił do lekarza, ale #!$%@? jutro (11.08) mam odebrać wyniki #matura. Ja #!$%@?ę co za #!$%@?. A jeszcze je trzeba wysłać pocztą, a jak wyślę jak realne jest to, że każdy będzie miał kwarantannę? aaaaaa #!$%@?.
#zdrowie

I to jeszcze ja. Od marca siedzę w #!$%@? domu. ŻYCIE TY DZIWKO.
  • 22
Pewnie was to bardzo interesuje więc powiem wam diagnozę. Do objawów dołączył czarny nalot na języku, a tak to gorączka 38-39 stopni. Ale nie czuję jakbym umierał np. Jak 2 lata temu, a mogę normalnie funkcjonować.
Pani doktor mówiła, że to nie tylko zapalenie gardła ale całej jamy ustnej. Coś takiego. Dostałem antybiotyk, który bierze się przez 3 dni, a działa dodatkowo przez 5. Jak przeczytałem skutki uboczne to aż się za