Wpis z mikrobloga

@lubii JKM stanowi taki katalizator dla pogladów bliżej Rosji/antyeuropejskich przy czym nie jest stricte prorosyjski ani nie pracuje dla nich bo był siedział w sztumie. Wg mnie to po prostu cyniczny gracz w te klocki
@wolny_kangur Korwin sobie na spokojnie jeździ do Rosji, był odcinek nawet z nim "60 minut" w rosyjskiej tv czy chodzi do ambasady RF na dzień "pobiedy". Jednakże jakby rzeczywiście by dla nich robił by sobie grzał puchę jak Mateusz Piskorski
@wolny_kangur:

Nagle uważacie, że wpisy na FB mają jakąś sprawczą moc


Nie, ale reprezentują poglądy osoby która jest aktywnym politykiem w tym kraju i która ma wielu sympatyków na tym portalu.

Jak te pieniądze zainwestowane przez Putina w działalność Korwina się opłaciły


Patrząc na wykopowych 'wolnościowców' którzy zakazaliby wszystkiego co uznają za 'lewackie' na wzór rosji, to myślę że działa. Rzecz w tym że coś mi się zdaje, że oni to
Nagle uważacie, że wpisy na FB mają jakąś sprawczą moc? Jaki to ma wpływ na Polskę? Jeśli by oczywiście przyjąć wasze argumenty. Jak te pieniądze zainwestowane przez Putina w działalność Korwina się opłaciły?


@wolny_kangur: Nie twierdze, że putin inwestował w Koriwna (chociaz za wyizyty na Krymie czy Czeczeni coś pewno dostał), ale Rosja dba o to, aby były srodowiskai osrodki na zachodzie mowiace chociaz czesciowo narracja Kremla.
Już samo to sie
@musztym Pierwszy cytat mi się nie podoba, reszta niestety prawdziwa. Pomijam fakt, że to kilku słowny wycinek jego zapewne długich wpisów.

@szurszur
@Ofacet
No dobra, macie swój ogląd sprawy ale najważniejsze w tym o co mi chodzi to to, że sprawa nie jest taka prosta jak próbujecie ja przedstawić. Geopolityka innymi prawami się rządzi niż emocje i przekonanie o słuszności. Wypadkowa sił jest często dla nas niekorzystna i nie w smak. Ale