Wpis z mikrobloga

Gadałem wczoraj z kumpelą,
temat zszedł na diety i odchudzanie,
Okazało się ,że ma chorą tarczycę XD,
Żeby było śmieszniej, dwa miesiące temu schudła 5 kilo, jak to zrobiła? przecież tarczyca, hormony, geny itp. to praktycznie wyrok i wieczna nadwaga oscylująca przy 120kg żywej wagi( ͡° ͜ʖ ͡°)
zapytacie jak to zrobiła Dykto ? Czary, sprzedała duszę diabłu, porwał ją psychopata i odciął rękę ?

Nie, po prostu nie #!$%@?ła słodkiego i od czasu do czasu przeszła się do sklepu zamiast wozić dupę samochodem
Tak bycie spasionym jest niezdrowe i nieestetyczne, jak chcecie mieć chada a nie cucka spermiara to musicie mniej #!$%@?ć
Bodypositive samo się masakruje,
będziecie szczęśliwsze a nie grube i zakompleksione

#blackpill #bekazgrubasow #p0lka #logikarozowychpaskow ##!$%@? #takaprawda #szarpankizzyciem
źródło: comment_15970002520fUF1QV6u3J6kHSgj3fo9w.jpg
  • 14
@Dykto: pisałem kiedyś na innych tagach xd
Mam znajomą którą kilka lat temu bym bolcował z pocałowaniem ręki, od kilku lat imprezy, chlanie, gówno jedzenie i przytyła w #!$%@?...rok temu chciała coś ten tego, ale sorry, za duża locha xd

I ona się wykręca tym, że chora tarczyca, badania z 3 razy robiła i za każdym razem coś innego xDDDD

Ale co się dziwić skoro robiła je po maratonach alkoholowych xd
@Dykto: Generalnie są różne choroby tarczycy. Moja koleżanka jest baaardzo chuda i chciałaby przytyć, ale nie może przez tarczycę (mimo, że mam wrażenie że je przynajmniej tyle ile waży xD). W drugą stronę też są osoby, które mają po prostu większy problem z schudnięciem przez choroby tarczycy. I owszem jest to kwestia po prostu większego pilnowania się, odpowiedniej diety, odpowiedniej aktywności fizycznej. Nie to że się nie da schudnąć, tylko jest
@Dykto: Proste, większość kobiet pozostaje gruba bo nie chcą się wysilać, nie dlatego że nie mogą schudnąć.
A potem #!$%@?ą o charakterze jednocześnie płacząc że gruba, gdyby miały dobry charakter to by nie były grube.

Ale dla tych które nie są jebnięte czasami warto być miłym, jak schudną to jest szansa na pojawienie się laski z zaniżoną samooceną względem faktycznego wyglądu, co jest dość rzadkie.
mam wrażenie że je przynajmniej tyle ile waży


@Lonate: kazdy ma wrazenie, kolezka tez pisal, ze je TYYYYYLEEEE i nie moze przytyc xd
potem wysyla zdjecia jedzenie xDDD
jak napisalem, ze 2k to malo i nich je z 3k to sie zdziwil, bo myslal ze 2 k to w uuuuuuj :D
@pjoooter: 1,9k to mój mąż ma na redukcji od dietetyczki xD Ale ona serio wcina dużo, do tego sporo słodyczy (daj jej krówki to zje w każdej ilości), ale też nawet lekarz jej mówił, że dopóki jej się tarczyca trochę nie uspokoi to nie ma szans na przytycie (sporo schudła na początku choroby)