Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #4konserwy #neuropa #lgbt #homoseksualizm #polityka

Po ostatnich wydarzeniach na wykopie maski opadły. Spora część "tolerancyjnych" jest tolerancyjna tylko wtedy jak siedzisz cicho.
Tolerancyjni oczywiście muszą pokazać, że gejów szanują, więc wrzucają zdjęcia wybitnych osób homo-/bi- seksualnych
i walą konia do tego jak bardzo je szanują. Oczywiście równocześnie popierając działania policji i losowe łapanki ludzi wracających z batonem ze sklepu. Ale jak będziesz wybitnym piosenkarzem/aktorem/naukowcem to cię konserwa uszanuje. Uff, cóż za pocieszenie!

Jeszcze to czepianie się ludzi chodzących na protesty. Policja zawinęła ~50 osób, większość totalnie bez powodu, a wykopki się dziwią, że ktoś protestuje.

Nie dalej jak miesiąc po wyborach główna wykopuje pisowskie szczujnie, a wykopane znaleziska wskazują, że jesteśmy chyba na stronie szkalowanielgbt.pl

Szkoda strzępić ryja. Stronka pełna piwnicznych ekspertów od wszystkiego.

A tutaj, moi drodzy, artykuł, który doskonale punktuje mentalność wykopków.
https://krytykapolityczna.pl/kraj/straznicy-dobrych-obyczajow-markiewka/

Co mówi o nas, Polakach, to, że nawet tej niby postępowej części trzeba przypominać, że mniejszości seksualne nie muszą zapracowywać sobie ani „zasłużyć” na równe prawa i traktowanie? Te rzeczy im się należą, bo są takimi samymi obywatelami i obywatelkami jak my. Koniec, kropka. Nie muszą się przymilać, nie muszą udowadniać, że wszyscy co do jednego są grzeczni, nie muszą dociągać do jakiejś wyidealizowanej wersji przedstawiciela grupy mniejszościowej. Jeśli ktoś sądzi inaczej – jeśli uważa, że osoby LGBT+ nie mogą być po prostu takie jak inni, czyli różne w swoich zachowaniach i niedoskonałe, ale muszą być lepsze, aby zasłużyć na swoje prawa, że muszą przejść jakiegoś rodzaju test – to przepraszam bardzo, ale istnieje idealne słowo na określenie takiego podejścia: dyskryminacja.
  • 27
@Nox_: ale wiesz że ten areszt może później zostać zaliczony na poczet kary którą wystosuje sąd za te przestępstwa? Według mnie taki areszt przy tak jasnych dowodach w sprawie, powinien być jak najbardziej stosowany, im szybciej taka osoba trafi w odpowiednie miejsce tym lepiej. Dodatkowo zalecałbym jakąś terapię dla tej osoby, bo ewidentne problemy z agresją i opanowaniem.
@botaz: Nie przeszkadza ci zrównywanie całej grupy społecznej z pedofilią, nakręcanie nienawiści, nieoficjalna ochrona prawna takich działań i brak akcji ze strony policji. Nie przeszkadza ci że kierowca ciężarówki od roku łamie prawo jeżdżąc mimo zakazu.
Za to przeszkadza Ci że ktoś, słysząc regularnie pod oknami że chce gwałcić dzieci, zerwał plandekę i poszturchał kierowcę.
I ty komuś innemu mówisz że promuje przestępczość.
@Stepanakert: gdzie ja napisałem że popieram akcje tego samochodu? powinny zostać podjęte kroki prawne samochód zatrzymany, nie moja wina że tak się nie stało. Oczywiście że przeszkadza mi niszczenie cudzego mienia nawet jeżeli to mienie jest "złe" i pobicie.

Dlaczego nie mogli protestować w sprawie tego samochodu oraz jego usunięcia z ulic?