Wpis z mikrobloga

@obszarnik: Od kiedy go przeglądam zawsze był, czyli od dobrych 10 lat xD
Macie racje, idźcie wojować gdzie indziej. Może jak jedna strona zniknie, to druga się uspokoi i będzie więcej merytorycznych treści, a nie tylko te wasze wojny o prawa gejów i marsze niepodległości.
  • Odpowiedz
@Sotha: chyba dawno nie byłeś na głównej i na gorących w mikro, gdzie są teraz tylko znaleziska i wpisy szkalujące ludzi LGBT, plusowane przez setki osób które się cieszą że policja pacyfikuje ludzi i chcą żeby było brutalniej...
  • Odpowiedz
@obszarnik: Byłem. Wczoraj, dzisiaj. Codziennie przeglądam.
Policja aresztowała wandala, który zniszczył mienie prywatne i publiczne, a że przy tym doszło do zamieszek... ¯\_(ツ)_/¯ Tłum poniosły emocje najwidoczniej.
Scrolluję przez wysrywy obu stron, bo niezbyt ciekawa jest ta wasza wojna tocząca się w Polsce od kiedy pamiętam.
  • Odpowiedz
@L3gion: Może zacznij dodawać ludzi na czarno, albo zgłoś się do administracji z zapytaniem co możesz z tym zrobić, skoro tak bardzo ci to przeszkadza.
Ja tam zwyczajnie przelatuję przez wpisy.
  • Odpowiedz
Ja tam zwyczajnie przelatuję przez wpisy.


@Sotha: Ja też tylko niech mi potem jeden z drugim nie szczeka że lewa strona ma przewagę na wykopie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@obszarnik: u mnie w miarę czysto, czarna lista robi robotę, ale fakt że tu tylu kato faszystów przeraża. Mam nadzieję, że to jednak nie jest odzwierciedlenie polskiego społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@jamesbond07: ja mimo że nie jestem gejem to światopoglądowo mam poglądy lewicowe a gospodarczo moje poglądy są dużo bliżej prawicy i również jak najbardziej po obu stronach widzę głupotę ale po prawej stronie dużo więcej
  • Odpowiedz
@jamesbond07: zwyczajnie nie chcę żyć w państwie kościelnym które jest budowane przez współpracujący z kościołem rząd który notabene tylko udaje że jest taki wierzący. Jak słyszę o tym że każda aborcja jest zła, że invitro to zło, tolerancja i prawa dla osób LGBT będących w związkach też jest złem to nie czuję się jak w rozwiniętym europejskim kraju, a prędzej jak w Sudanie.
  • Odpowiedz