Wpis z mikrobloga

@obszarnik: Meh, za to główna w maju to było coś XD Mam w-----ą politykę na czarno, a mimo to wyjebywały mi jakieś sponsorowane proopozycyjne posty, a w styczniu był zalew oskarżeń o pedofilię.

Co do pacyfikacji - w USA po prostu by przyjechała gwardia narodowa i wystrzelała kogo trzeba. Więc u nas nie jest wcale tak źle. W dodatku sebiksów z bojówek traktuje się znacznie brutalniej.
  • Odpowiedz
@obszarnik: Ej a może by tak po prostu sobie serio stąd pójść na reddita? Nie będzie, walki na osi prawactwo lewatztwo, utrzymującej dynamikę na tym gównoportalu. Z tego portalu nie zostaną nawet śmieszne obrazki, bo przecież taki prawak tutaj nie jest w stanie przetłumaczyć mema na polski.
  • Odpowiedz
@Sotha: wojna się toczy odkąd PiS doszedł do władzy i szczuje jedne grupy społeczne na drugie. Jak rządziło PO przez 8 lat to jakoś nigdzie nie słyszałem o nawoływaniu do bicia gejów czy napuszczaniu 8 tępych łysoli na typa w różowej koszulce, tylko dlatego że miał różową koszulkę.

Panował względny spokój. Protestowali górnicy (jak zawsze), lekarze (też dość często i moim zdaniem zasadnie), nauczyciele (mniej zasadnie). Rzadko kiedy ktoś inny.
  • Odpowiedz
@Sotha: Wyborcza, Niezależna, TVP, TVN... wszyscy manipulują i będą manipulować.
Nie ma nikogo świętego i nigdy tak nie będzie.
Nawet jakby wygrała jakaś partia kompletnie niezwiązana z PO-PIS-em to i na nią szybko by się jakieś haki znalazły. Obecny ustrój jest zły, ale wciąż jest najlepszy spośród tych, które wymyśliliśmy. Wielu juz próbowało go ulepszyć bądź zmienić i zawsze kończyło się to zapaścią systemu oraz milionami trupów.
  • Odpowiedz