Wpis z mikrobloga

Lewica: "Chlip chlip Konfederacja nie zajmuje się poważnymi sprawami, a jedynie tym, co kto robi w łózku :( "
Też lewica: "Kij z rozwaloną gospodarką, kij z wasalizmem w polityce zagranicznej; liczą się prawa osób lgbtqwertyichoooojwiecojeszcze i tęczowego bandyty oskarżonego o pobicia, kradzieże i dewastowanie mienia publicznego!11 Więc nie będziemy wychodzić na ulicę, żeby protestować przeciwko nieudolności rządu w kwestii polityki zagranicznej i gospodarki, a będziemy jedynie manifestować nasze zaburzenia i całkowicie legalne aresztowanie przestępcy na wniosek prokuratury!!11111JEDENJEDEN
#polityka #wybory #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazlgbt #bekazpodludzi
Pobierz k.....9 - Lewica: "Chlip chlip Konfederacja nie zajmuje się poważnymi sprawami, a jed...
źródło: comment_15969178214uBxwe06w5WYvERGREUU51.jpg
  • 20
@kimjajestem999: W tym, że policja chroni gościa, który szczuje na nich używając furgonetki. Albo że nałożenie flagi na pomnik traktuje jako zbrodnię.
W tym, że w kościele modlono się o ułatwienie spuszczenia #!$%@? uczestnikom marszu równości w Białymstoku.
Atmosfera jest taka, że Tinder ostrzega swoich użytkowników z LGBT przed Polską. To się znikąd nie wzięło.
@Nox_: a karuzela spiehdolenia pod tytułem mafijne państwo komunistyczne generała Kiszczaka będzie się dalej kręcić, dziękuję bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nox_: Czyli krytykujecie PiS za skomplikowany, do granic możliwości, system podatkowy i wysoki socjal, a jedyne remedium, jakie znajdujecie na ten problem to... podatek progresywny? Podatek progresywny, do którego dojdzie zapewne utrzymanie, a nawet zwiększenie obecnego socjalu ( i w praktyce jeszcze większe skomplikowanie systemu podatkowego )?
Podatek progresywny przy utrzymaniu obecnego systemu podatkowego to dalszy eksodus Polaków za granicę ( a podobnież chcesz zrobić tak, żeby "nie wyjeżdżali z Polski"
@Nihas: Byli za utrzymaniem status quo w sprawach światopoglądowych (kosciol, aborcja, LPG) i nie byli za redukcja kompetencji państwa. To partia centrum.

@kimjajestem999: Nie zgadzam się. Wolność jednostki, dopóki nie inicjuje agresji (przemocy) powinna być respektowana i zachowana na maksymalnym poziomie. Konserwatysci często nie chcą wolności jednostki, zwłaszcza jak nie gra im to np. z przekonaniami religijnymi.
Też lewica: "Kij z rozwaloną gospodarką, kij z wasalizmem w polityce zagranicznej


@kimjajestem999: Lewica ma chyba jeden z najstarszych i najbardziej stabilnych programów gospodarczych do wdrożenia, w przeciwieństwie do Konfederacji. Pamiętasz jak Bosak zareagował na szczegóły finansowania jego genialnego programu likwidacji podatków? Bezczelnie się zaśmiał i rzucił żartem o ministrze finansów Mentzenie, po czym wrócił do odpowiadania na pytania światopoglądowe. Bardziej się samozaorać nie można było.
@Hound: Program gospodarczy Bosaka to meme, a lewica skąd planuje wziąć pieniądze na realizację swoich postulatów? Byłem na spotkaniu z posłami Razem i nie było o tym ani słowa... Mam poważne obawy, że dorzneliby klasę średnią, która już ma ciężko w obecnym systemie.
@Orzeech: Tak, tak, m.in. wysoki podatek od dochodów powyżej 500 000 w roku, na który tak bardzo ujada wykopowa prawica, która nie rozumie jak działają progi podatkowe, to dorzynanie klasy średniej.
@Orzeech: Trzeba było zapytać się na tym mitycznym spotkaniu z posłami Razem, bo oni tam byli po to, żeby odpowiadać na takie szczegółowe pytania, a ja w niedzielę mam lepsze rzeczy do roboty niż wyręczać wykopków w googlowaniu ¯\_(ツ)_/¯