Wpis z mikrobloga

Myślę, że wirusów ten bunt nie obchodzi.


@Relewantna: Tak samo jak ludzi już koronawirus nie obchodzi, wróciłem właśnie z nad morza, szpilki włożyć nie można ani na plaży ani w lokalach czy sklepach tyle ludzi a te maseczki to może 1 na 30 ma i to z reguły z nosem na wierzchu. xD
Skoro poruszyłaś też temat innych wirusów to rozumiem, że w masce chodzisz od zawsze bo przecież wirusy też
  • Odpowiedz
@Relewantna:

To tylko maska.
To tylko 2 metry.
To tylko dwa tygodnie.
To tylko nieistotne firmy.
To tylko nieistotni pracownicy.
To tylko bar.
To tylko restauracja.
Chodzi tylko o to, by nie przytłaczać szpitali.
To tylko do momentu, aż ...
To tylko spłaszczyć krzywą.
To tylko kilku więźniów.
To tylko po to, by inni się nie bali.
To tylko kilka tygodni.
To tylko kościół. Nadal możesz się modlić.
To tylko modlitwa.
  • Odpowiedz
@Pieniek1991: chcialam, 2 lata temu kupilam sobie taki "komin" z mozliwoscia zalozenia na usta i nos, ale ludzie się na mnie dziwnie patrzyli. Teraz na szczęście jest to norma i prawie nikt już się dziwnie nie patrzy. Dzięki epidemii pod względem higienicznym wreszcie jest normalnie. Już nie trzeba tych obrzydliwie brudnych przycisków dotykać przy przejściach dla pieszych i przy wejściach do autobusu. Ludzie zmądrzeli... Przynajmniej część ludzi.
  • Odpowiedz
@Relewantna Wróci normalność. Bo chyba nie myślisz że te maski zostaną na zawsze jak i ludzie będą dbać o higienę? xD Już nikt prawie tego dystansu w sklepach nie trzyma, nieliczni dezynfekują ręce, po początkowym wykupywaniu mydła też szał minął więc ci co nie myli to nadal nie myją. xD U mnie przyciski w autobusach i na przejściach dla pieszych już są włączone i nikt już dawno tego nie dezynfekuje. Dezynfekcja przystanków
  • Odpowiedz
@KrzaczasteBrwi: dziwię się, że inni się nie brzydzili. Przecież to siedlisko najróżniejszych mikrobów. Każdy brudnymi paluchami obłapia te przyciski, menele nawet je macają, a ty później tego całego syfu dotykasz i co, może jeszcze jedzenie bierzesz od razu po tym do ręki i zjadasz? Fuj i ble! Escherichia coli na tych przyciskach gwarantowana i strach pomyśleć, co jeszcze. Jak dla mnie to se nawet lizać te przyciski możesz, ale nie wmawiaj
  • Odpowiedz
@Relewantna: Ale dlaczego reszta społeczeństwa ma być zmuszana do życia wg Twoich zaburzeń? Czy gdybyś zamiast na covidowe fobię zapadła np na schizofrenię twierdząc, że jesteś reinkarnacją marszałka Rokossowskiego. To czy całe społeczeństwo winne by było dostosować się do Ciebie i biegać po ulicach w strojach Wermachtu?

@wojna: wspaniałe, zapisuje
  • Odpowiedz
@Relewantna: dziwne, że ludzie nie brzydzą się że mają gówno w sobie czaicie śmierdzącą srakę taką jak menel wali pod dworcem i pozniej ja wydalają przy czym rozsmarowuje się jeszcze jej resztkę na otworze za pomocą papieru toaletowego
  • Odpowiedz