Wpis z mikrobloga

No spoko antyszczepionkowy głuptasku


@salamander-kwarcowy: Oooo Jaka ty słodziaśna ()

mnie tam twoje foliarskie urojenia o groźnej epidemii zupełnie nie ruszają.


Ty mnie chyba z kimś pomyliłaś xD. Od początku pandemii naśmiewam się z trzęsidup, które kupowało sraj-taśme na potęge, zabijali się o produkty spożywcze. Nawet jeden mirek życzył mi, żebym zachorował na korona, bo tam po nim jechałem xD

Po prostu trzęsidupy ewoluowały
@salamander-kwarcowy: Mówiąc krótko żabcia - osoby srające pod siebie tak jak te, które uważają maseczkę za coś złego, są po prostu debilami.

Tak jak pisałem, ubieram maskę na kilka minut, gdy jestem w zatłoczonych sklepach lub innych zatłoczonych miejscach. Nie nosze na wolnym powietrzu w takim upale.

Nie chciałbym mieć na sumieniu babaszkę, babuszki są spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rozumiemy się żabcia? To super (
@Mr_Squno: maskę zakładam tylko w sklepie żeby się jakiś kretyn nie #!$%@?ł, a i tak z nochalem na wierzchu bo jest to mocno niekomfortowe. Mycie rąk to kwestia naturalnej higieny. Ale takiej nagonki na ludzi którzy mają #!$%@? w te maski to nie rozumiem, nie nie chroni to w żaden sposób patrząc na to jak ludzie obchodzą się z przedmiotami publicznie, akurat zarażenie się przez kaszlnięcie to najmniejszy problem.