Wpis z mikrobloga

Panie i panowie ...rzadko tu bywam ,ale coś Wam napiszę ...nikt knura do niczego nie namawia ...on sam chce to nagrywać ...po drugie tak major dziś walił pod obecność knura ..i co? Lepiej w chlewie niż w lesie skoro musi..a po trzecie proszę ode mnie odjechać się ...acha Maniek pozdrawiam jeszcze chwila i spotkamy się ..serio
#kononowicz #patostreamy
  • 28
  • Odpowiedz
@Tofik198 ty to chłopie wycofaj się z uniwersum, póki nie za późno, bo skończysz jak twój koleżka bielska łajza z wystalkowaną rodziną i adresem oraz trwałym uszczerbkiem na psychice. A jak chcesz być pożytecznym dla widzów to zacznij chalać lub ćpać nałogowo i wprowadź się do belwederu, bo umysłowo zbytnio od nich nie odstajesz.
  • Odpowiedz
@Tofik198 Ja tego nie oglądałem zbytnio. Fascynuje mnie to co powoduje, że osoby takie jak ty czy Centaur ciągną do Knura, który wami gardzi. Czy może on wydziela jakieś feromony czy co? Piszę poważnie. To niebywałe, że ktoś tam idzie z własnej woli.
  • Odpowiedz
@Tofik198 ja tam lubie Twoje filmy z knurem :) Jakby nie Ty to mielibysmy tylko pszne jedzenie smieciodolskiego. Nagrywaj Knura dalej, nie gadaj z Srawkiem i bedzie git. Juz teraz dzieki Tobie mamy zajebiste materialy
  • Odpowiedz