Wpis z mikrobloga

#konfederacja #polityka #szumowski #koronawirus #ogloszeniaparafialne

Jako że ministrowi Szumoskiemu znowu zmienił się humor, co do obowiązku zakładania maseczek pragnę poinformować, że nakaz obowiązuje w całej Polsce a nie tylko w strefach kolorowych żółtych czerwonych czy jakichś. Nie wszyscy widzę jeszcze są świadomi to informuje jak nie dokarmiać rządu.
genesis2303 - #konfederacja #polityka #szumowski #koronawirus #ogłoszeniaparafialne
...

źródło: comment_1596900724RXwxDhY4kU6mFsn9ZuWVQY.jpg

Pobierz
  • 4
@Volki: utrzymaj półtora metra odstępu na półmetrowym chodniku. Ja tu tylko rozwiewam nieporozumienie, bo przed chwilą jeden mirek mi pisał że to tylko w strefach, taki #!$%@? tylko w strefach, w rozporządzeniu jest napisane to co na screenie, podejrzewam że mandat będzie można zarobić, a po co dobre murki mają płacić ekstra na rząd. Polecam zaopatrzyć się w przyłbicę i oddychać jak normalny człowiek.

Według DGP dla neuropy przewidziano specjalne wyjątki.
@szczur_wodny: ja tylko prostuje nieporozumienie, szumowski wczoraj w WP mówił faktycznie głównie o strefach, w rozporządzeniu jest co innego, lubię murków na tagu więc ostrzegam, że mandat mogą zarobić, a im mniej hajsu w budżecie państwa tym więcej spożytkowanego efektywniej dla gospodarki. Sam fakt podania takiej informacji o 23 w piątek i wymaganie, że w sobotę ludzie będą tego przestrzegać jest śmieszne, wymaganie od ludzi, którzy mieli na dzisiaj ustawione wesele,