Wpis z mikrobloga

Czytam sobie komentarze w sprawie aresztowań wśród aktywistów LGBT i dochodzę do wniosku, że dla #4konserwy definicja wolności jest taka: "wolność jest wtedy kiedy ja jestem wolny, a policja pałuje tylko tych ludzi, których nie lubię". Ha tfu.

#neuropa #bekazprawakow #policja #lgbt
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No tak a jak pałowali ludzi na marszach niepodległości czy przedsiębiorców to hehe beka jechać z patola.


@kylasek: w dniach protestów przedsiębiorców robiłem wiele wpisów popierających strajki lub krytykujących agresywne działania milicji
kilka z nich jednego dnia weszło w gorące dzięki wyplusowaniu ich przez neuropę

Nie warto było k---a, na 11 listopada szykuję popcorn przed monitor
spere - > No tak a jak pałowali ludzi na marszach niepodległości czy przedsiębiorców ...

źródło: comment_1596917891Yg2XpQS4QmLKsFuI3sm8xT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
czyli jak się z kimś nie zgadzam to mogę go pobić okraść i zniszczyć samochód? Dobrze wiedzieć że polska lewica czerpie wzorce z usa. U nich ćpun-recydywista, u nas trans-bandyta


@Milsz17: Nie, nie możesz. Od tego są służby by taką osobę postawić przed sądem i potencjalnie skazać, jeśli okaże się winna.

Problem pojawia się wtedy, gdy służby, pod naciskami politycznymi, same zaczynają się bawić w karanie - zatrzymywanie nad ranem
  • Odpowiedz
@Ddan A Twoja zapewne jest taka że tęczowa flaga daje immunitet i można bić lidzi, skakać po radiowozach obrażać każdego z kim się nie zgadzamy, a ewentualne konsekwencje takich zachowań są przejawem homofobii
  • Odpowiedz