Wpis z mikrobloga

dochodzę do wniosku, że dla #4konserwy definicja wolności jest taka: "wolność jest wtedy kiedy ja jestem wolny, a policja pałuje tylko tych ludzi, których nie lubię". Ha tfu.


@Ddan: brawo, tłumacze to już od chyba półtora roku i widzę dopiero teraz niektórzy sobie to uświadamiają

pałowanie i aresztowanie lewaka

- dobrze, tak trzymać, raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę


pakowanie i aresztowanie prawaka

- WYKOP Z PŁOMIENIEM 9999 PLUSÓW!!!! KOMUNA I
"wolność jest wtedy kiedy ja jestem wolny, a policja pałuje tylko tych ludzi, których nie lubię"


@Ddan: To jest definicja wolności osób o skrajnych poglądach niezależnie od wyznawanych poglądach.
@saakaszi: no i popatrz Pan, nie słyszalem by ktoś z tych ludzi robił męczenników, bardziej oszołomy i szury. Prawica się nawet nie chciała do nich przyznawać. Raz Braun ich odwiedził, a tak to nimi gardzili. Niestety lewica musi te lekcje odrobić i nauczyc się kogo popierać.
@Ddan: "wolność jest wtedy kiedy ja jestem wolny, a policja pałuje tylko tych ludzi, których nie lubię"

To pasuje do każdej ze stron. Jeżeli przypisujesz to tylko do prawaków, a do lewaków już nie to...

No tak a jak pałowali ludzi na marszach niepodległości czy przedsiębiorców to hehe beka jechać z patola.


@kylasek: w dniach protestów przedsiębiorców robiłem wiele wpisów popierających strajki lub krytykujących agresywne działania milicji
kilka z nich jednego dnia weszło w gorące dzięki wyplusowaniu ich przez neuropę

Nie warto było #!$%@?, na 11 listopada szykuję popcorn przed monitor
źródło: comment_1596917891Yg2XpQS4QmLKsFuI3sm8xT.jpg
czyli jak się z kimś nie zgadzam to mogę go pobić okraść i zniszczyć samochód? Dobrze wiedzieć że polska lewica czerpie wzorce z usa. U nich ćpun-recydywista, u nas trans-bandyta


@Milsz17: Nie, nie możesz. Od tego są służby by taką osobę postawić przed sądem i potencjalnie skazać, jeśli okaże się winna.

Problem pojawia się wtedy, gdy służby, pod naciskami politycznymi, same zaczynają się bawić w karanie - zatrzymywanie nad ranem albo
@Ddan A Twoja zapewne jest taka że tęczowa flaga daje immunitet i można bić lidzi, skakać po radiowozach obrażać każdego z kim się nie zgadzamy, a ewentualne konsekwencje takich zachowań są przejawem homofobii