Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewacka_zydokomuna: Jestem Polakiem, nie wstydzę się tego, robię wszystko co mogę by zmieniać trn kraj na lepsze, bo mam w tym cel, aby moim kompanom Polakom równie dobrze się żyło.

Ty z kolei nie masz tej więzi więc masz #!$%@?, dla ciebie czy będzie polska czy nie i jaka będzie jest bez różnicy. W razie co uciekniesz jak tchórz zamiast walczyć o swoje.
@ButtHurtAlert: Ja nie czuje więzi z "narodem" bo to żadna wspólnota tylko zbiór przypadkowych ludzi - więcej mam wspólnego z lewakiem z Indonezji niż z narodowcem z Polski więc nie wiem czemu miałbym odczuwać wspólnotę z tym drugim tylko dlatego, że przez przypadek mówimy tym samym językiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lewacka_zydokomuna: to idź do lewaka z indonezji i wyjedź z Polski jak ci tak źle i nie czujesz więzi. Ludzie od wieków się grupowali w społeczności po to aby pchać świat do przodu i czuć jedność. Nie tylko mówisz przez przypadek tym samym językiem lecz masz tez tu przodków, wspólną kulturę i obyczaje, wspolne smaki gust i wiele innych wspólnych rzeczy. Jeśli Ci się nie podoba to serio nie musisz tu
@ButtHurtAlert: Nie jest mi źle w Polsce bo mam tu znajomych i przyjaciół (różnych narodowości) i dlatego sobie tu mieszkam.
Jak patrzę na preferencje wyborcze Polaków to mam wrażenie, że ze sporą częścią z nich nie mam nic wspólnego, nie wiem czemu istnienie Polski jest jakaś wartością - gdyby Polska miała utracić niepodległość na rzecz bardziej wolnościowego kraju to bym patrzył na to z radością.
Ludzie w historii walczyli przecież tysiące