Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JackTheSoul: no obecnie lepiej niż pasówką nie zrobisz ¯\_(ツ)_/¯
Btw, co ona ma tak boczne osłony w kratkę uwalone? Była czymś przykryta?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JackTheSoul: raczej mądry Polak po szkodzie. W zeszłym roku prasa mi się zjadała (co lepsze dzień wcześniej wszystkie pasy były zrzucone do zakówania i łożyska posprawdzane). A kamera w tel Cat S60.
  • Odpowiedz
@Cerasus: współczuję, ja miałem te same łożysko 2 razy walnięte i z 3 razy na napinaczu, jakieś wadliwe były, zbyt słabe. Na koniec to wymieniałem profilaktycznie przed sezonem.
  • Odpowiedz
@JackTheSoul jedynym minusem tej prasy są oryginalne druty teflonowe w spinkach które się wycierają. W ubiegłym roku byłem z nią na usłudze prasowania starych traw głównie pałki, nawłość i inne gówna torforowe. Po 4 dniach prasowania prasa czarna a łożyska nawet się nie nagrzały. Moim zdaniem dużo zależy od materialu. Po bizonie żeby zbić na na kamień muszę jechać z bardzo dużą prędkością, po lexionie 9m kosa i belka prawie 50
szulisto - @JackTheSoul jedynym minusem tej prasy są oryginalne druty teflonowe w spi...

źródło: comment_1596915127qB3bTWkCZCe9TESKWUbZ90.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czoterasz: ta by była fajniejsza jak by miała rotor, miałaś dokładnie taką? Też tak łatwo się dało zapchać jak dużo słomy czy tam siana poszło na krańcu podbieraka?
  • Odpowiedz