Wpis z mikrobloga

Haha pozdrawiam z wczasów ALL EKSKLUZIW!
Dziś rano przyleciałem SAMOLOTEM i już leżę na basenie i piję siódmego drinka modżajto a kelner jak mi leje to mowię MORE MORE i tak palcem do kubka pokazuję bo opaska ALL EKSKLUZIW na ręce!
Lot w komfortowych warunkach LINIAMI LOTNICZYMI enter air i juz w samolocie drinki żubrówka z colą bo kupiłem w sklepie na lotnisku jak przeszedłem odprawę na LOT ZAGRANICE! A jak leciałem to miałem na oczach taką czarną opaskę że niby śpię jak w zagranicznym filmie a potem sobie włączyłem nad fotelem nawiew i lampkę że niby do czytania chociaż był dzień. Jak my wylądowali to klaskaliśmy i przyjechał po mnie kierowca żeby mnie zawieźć do TERMINALU LOTNICZEGO i stamtąd do hotelu i mi walizkę wkładał i wyjął z autobusu i powiedziałem mu THANK YOU!
Jutro rano idę o 5:00 położyć ręcznik na leżaku żeby zająć a na obiad nawalę na talerz jakbym w życiu na oczy jedzenia nie widział chyba że będzie kucharz nakładał to mu powiem że EVERYTHING i MORE MORE jak bedzie nakladal a potem polowy z tego nie zjem bo za duzo. A na kolacje zakladam koszulke EMPORIO ARMANI co na aliexpress zamówiłem i jak idę to polacy mówią ZOBACZCIE, TO JEST CZŁOWIEK Z ZAGRANICY na wakacjach napewno na ALL EKSKLUZIW a wczoraj widziałem murzyna.

#podrozujzwykopem #wakacje #allekskluziw #zagranica #podroze #dziendobry
C.....a - Haha pozdrawiam z wczasów ALL EKSKLUZIW! 
Dziś rano przyleciałem SAMOLOTEM...

źródło: comment_1596879742sO8AoGbP6bMAsrXlWUjR2D.jpg

Pobierz
  • 15