Wpis z mikrobloga

@Fritzowski: a4 z Katowic do Wrocka wczoraj machnęłam bez utrudnień, ładnie się jechało, ale powrót to tragedia. Same bramki na Wrocławiu to 20min w korku i potem kolejne 50min korku w połowie trasy do Katowic. Zrobili już wtedy zwężenie przez remont co zaczyna się dzisiaj ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Toszeron: Urlopuje się zawsze w czerwcu, dobra pogoda (brak upałów) taniej, mało ludzi, a w szczególności bachorów, brak korków, cisza spokój, czysta woda, jednym słowem odpoczynek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Toszeron: Dzis chyba wszędzie tak to wygląda. Wjechałam na A4 w Opolu i zaraz za bramkami juz wesoło stałam/jechałam 5km/h. I tak około 15 km ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Znajomka: trzeba miec odrobine pojecia o samochodach zeby wiedziec, ze silnik sie gotuje w takich warunkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MojWlasciciel: no ale sam fakt dlugieego postoju sprawia, se temperatura idzie na maksa, prawda?


@Toszeron: Nie mirku, sprawny układ chłodzenia utrzymuje temp. płynu między 90 a 100* i to nie jest maks. I wskaźnik, jeśli jest, nawet nie powinien drgnąć. Jeśli jest
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada:

Ta liczba, ostatni dobowy rekord, wynika z sześciu ognisk. Mamy trzy kopalnie i trzy zakłady pracy. (...) Jeśli to jest wzrost w ogniskach, możemy te ogniska bardzo szybko przebadać, odizolować chorych od zdrowych, i tak samo jest tutaj. Będziemy mieli wzrost liczby chorych. Wiemy, że on taki będzie. Przez najbliższe dni to będzie 500, 600 zakażonych osób codziennie. Ale to jest ogromna liczba badań. Robimy teraz 35 tysięcy testów
  • Odpowiedz
@MojWlasciciel: Widać że c---a wiesz, mi pomimo że nawet 35st nie zrobi krzywdy jadąc powiedzmy odcinek 10km w godzinę.
Tak jest masa aut, gdzie system chłodzenia jest przystosowywany pod pracę pod obciążeniem przez 10-15minut a nie k---a przez godzinę z temperaturą powietrza 35st oraz asfaltu 2x tyle
Z cyklu c---a wiem ale sie wypowiem, na Lubelszczyźnie jest jedno takie miejsce gdzie co roku we wrześniu masa osób wraca z jednego
  • Odpowiedz
@Anonym_314

@MojWlasciciel: Widać że c---a wiesz, mi pomimo że nawet 35st nie zrobi krzywdy jadąc powiedzmy odcinek 10km w godzinę.

Tak jest masa aut, gdzie system chłodzenia jest przystosowywany pod pracę pod obciążeniem przez 10-15minut a nie k---a przez godzinę z temperaturą powietrza 35st oraz asfaltu 2x tyle

Z cyklu c---a wiem ale sie wypowiem, na Lubelszczyźnie jest jedno takie miejsce gdzie co roku we wrześniu masa osób wraca z jednego miejsca, i na odcinku dosłownie 5km przy takiej prędkości poruszania się że małe dziecko byłoby szybsze co 10 auto stoi na poboczu z otwartą maską, i o dziwo to auta max
  • Odpowiedz
@alphon: To powiedz coś więcej. To jest moja technika skutecznego omijania korków, wieć dlaczego wysłałeś zdjęcie z zatorem? Stałeś tam parę godzin czy aż tyle godzin jechałeś że się zrobiło rano i poranne korki?
  • Odpowiedz