Wpis z mikrobloga

@Nooser: W chwili obecnej z drzewkowych? Tiger II, totalnie bez trollowania. Ma kosmiczną celność i stabilizację. Penetracja na goldzie jest na poziomie TD, a nie HT. Ze wzmocnionym pancerzem da się na nim polegać. Do tego dostał naprawdę konkretną alfę przy przeładowaniu lekko ponad 8 sekund. Jedynie mobilność nie jest najlepsza, ale c'mon, mówimy o HT. :D Jednakże to i tak w większości kwestia preferencji danego gracza.
@Bioenergoterapeuta: Liczę czołgi przed update i 2.0. KT wypróbuję, muszę tylko znaleźć dokładne info co zmienili.
edit:

Improved armoring of the hull and the top turret

Zajebiste info, to już znam dokładne parametry -.-
@Nooser: Niewiele, ale wystarczyło. Przód wieży ma 245mm, daszek ma bodajże 50mm i go nie #!$%@? działa 122mm. Dostał 360 alfy. Do tego górna płyta wzmocniona o 10mm, czyli jakieś 17mm efektywnego. Już przed buffami Tiger był dobry pod warunkiem, że nikt do Ciebie nie strzelał. Teraz śmiało można przyjmować strzały na ósemkach, a nawet na dziewiątkach, ale trzeba to robić z głową.
@Nooser: Ja też miałem na nim OP staty. Zawrotne 1700 wn8 po ponad 250 bitwach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardziej mnie teraz ciekawią propozycje zmian dla linii E50m, a konkretnie E50 na dziale 8.8cm. Ma mieć buff do alfy z 240 na 280. Obecnie ono ładuje chyba 3.97s na racjach, bia i wencie. Jeśli zostawią takie przeładowanie dając 280 alfy, to będzie #!$%@?. Oni są do tego
@Bioenergoterapeuta: 550+ bitew here i 1400 WN. Pierwsza ósemka, tak bardzo chciałem E100, że zmęczyłem 550+ bitew bez premki o zgrozo. Zmiany na superteście ok, ale niestety imo nie tędy droga, ale czego ja oczekuję od WG.