Wpis z mikrobloga

#anime Kochane Mirki, co polecicie oglądać? Moim ukochanym best of the best and even greater anime to #fullmetalalchemist i Full Metal Alchemist: Brotherhood, dalej jest Death Note, później (#!$%@? mać, nie pamiętam nazwy, może ktoś mi podpowie jak to się zwało.. bo jakoś teraz miał być 2 sezon) anime o gościu osadzonym w więzieniu w którym muszą wcinać cukierki by żyć, w podziemiach poziom gdzie osoby z odpowiednim genotypem(?) czy tam mutacjami walczą ze sobą, bla bla bla. (Stawiam piwo na WykopParty jak ktoś pomoże z tytułem). Dalej to czytam mangę Naruto tylko.

Ale wracając, szukam Anime w podobnych klimatach, preferując młodsze niż 2000 i starsze niż 2013 (oglądałem te nowe #shingekinokyojin czy tam #attackontitan i ta kreska jest... aż odrzucająca, jest za czysto, za cukierkowo, za lekko.... IMO najlepsza kreska to czasy 2004-2008 (Death Note i oczywiście FMA)). No więc... pomożecie?
  • 24
  • Odpowiedz
@MtEden: Dobra, szukając daty Death Note by nie walnąć gafy znalazłem nazwę anime: Deadman Wonderland, piwo jestem winny sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MtEden: Soul Eater, Code Geass, Angel Beats, Fate (/Stay Night, jej kinówka Unlimited Blade Works które obejmuje inne zakończenie VN oraz /Zero), jak chcesz to mogę jeszcze coś wymyślić.

To co zapomniałeś to Deadman Wonderland.
  • Odpowiedz
@MtEden: Jeśli już Cię wciągnie to polecam Ci oglądać w takiej kolejności: anime, Rebuild of Evangelion (remake całego anime w postaci kinówek, jak dla mnie na prawdę ciekawie zrobiony - http://en.wikipedia.org/wiki/Rebuild_of_Evangelion ), co do Rebuild of Evangelion szukaj torrentów z wersjami filmu 1.11; 2.22 i 3.33, są to lepsze wersje od podstawowych kinówek. W fullhd wyglądają kapitalnie. Na samym końcu możesz sobie obejrzeć jeszcze jedną kinówkę - End of Evangelion.
  • Odpowiedz
anime o gościu osadzonym w więzieniu w którym muszą wcinać cukierki by żyć, w podziemiach poziom gdzie osoby z odpowiednim genotypem(?) czy tam mutacjami walczą ze sobą, bla bla bla. (Stawiam piwo na WykopParty jak ktoś pomoże z tytułem). D

@MtEden: Nie patrzyłam czy odpowiedziano, Deadman wonderland.

Polecić mogę... Hm, Angel Beats, Higurashi no naku koro ni, OVA Deadmen Wonderland (Kruk. :D), Ao no Exorcist, Mirai Nikki i PRZEDE WSZYSTKIM
  • Odpowiedz