Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 178
Kiedy niepełnosprawni protestowali w sejmie, nie protestowaliście razem z nimi. Nie byliście przecież niepełnosprawni.

Kiedy idą po LGBT, nie protestujecie. Cieszycie się, bo jesteście homofobami.

Jak przyją po was, to nie zdziwcie się, kiedy nikt nie będzie protestował.

#konfederacja #neuropa #lgbt #bekazpisu
  • 45
  • Odpowiedz
@Soojin21: Kiedy tvn uprawial propagade, nie protestowaliście. Byliście przecież niepełnosprawni.

Kiedy Wyborcza uprawia propagande, nie protestujecie.

Jak tvpis zaczal uprawiac propagande...

Nawet mi was nie zal
  • Odpowiedz
@Soojin21: Za swoje pieniedze? Jakie wplywy za ogloszenia rzadowe byly za czasow Tuska i jaka czesc budzetu wyborczej to stanowilo? Jesli nie wiesz, to poczytaj wywiady z Kurskim( Jackiem - moze cie to zdziwi, ale jest bratem Jarka)
  • Odpowiedz
@Soojin21: A czym sobie policja zawiniła, że ich dziś wyzywali i atakowali? Rozumiem, że słowa "Tęcza mnie nie obraża" czy "Tęcza nie obraża" a następnie okrzyki "J*bać psy" czy "Niech płoną znicze i komisariaty" nie są obrazą, a może są jeszcze tolerancyjne?

Przecież gdyby został aresztowany ktoś z prawej strony, to lewica, by się tak cieszyła, jak dziś się cieszy prawica na wieść o tym, że lewak został aresztowany. I też by były wpisy typu

"Kiedy prawica protestowała w sejmie, nic nie zrobiłeś, bo nie byłeś
  • Odpowiedz
Jakie wplywy za ogloszenia rzadowe byly za czasow Tuska i jaka czesc budzetu wyborczej to stanowilo?


@lekkonieobecny: w latach 2010-2014 Agora otrzymała około 5 milionów złotych z ministerstw za ogłoszenia i reklamy. Wpływy z reklam Agory i ze sprzedaży wyborczej to było wtedy około 800 milionów rocznie. Więc te 5 milionów stanowiło jakieś 0,0015% ich budżetu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Soojin21: hm, nie wiem czy już ty w swoim umyśle żyjesz w anarchokomunizmie, ale może cię sprowadzę na ziemię - istnieje coś takiego jak prawo i sądy, jeśli ktoś cię obraża to możesz wysłać pisemko i się z nim sądzić, jeśli go pobijesz to ty dostaniesz pisemko i będziesz się sądzić. Nie można usprawiedliwiać przemocy.
  • Odpowiedz
  • 0
Lewica- łamie prawo wtykając chorągiewki w pomniki, atakuje w środku miasta kierowcę anty aborcyjnego wozu
Policja- karze ich za łamanie prawa
Lewica- ło kur*a ale faszyści, protest

@Soojin21
  • Odpowiedz
Tak,bija zupełnie przypadkowych dindu nuffinów, a nie element animalny, który od miesięcy jeździ po mieście furgonetkami, z których wrzeszczą, ze lgbt to pedofile


@Soojin21: To nie znaczy że można ich bić, państwo ma monopol na przemoc.
  • Odpowiedz
Tak,bija zupełnie przypadkowych dindu nuffinów, a nie element animalny, który od miesięcy jeździ po mieście furgonetkami, z których wrzeszczą, ze lgbt to pedofile


@Soojin21: Uzurpują sobie prawo do bycia policją? Jakaś jednostka specjalna? W następnym kroku będą strzelać i tłumaczyć, że dobrze robili?
  • Odpowiedz
Tak,bija zupełnie przypadkowych dindu nuffinów, a nie element animalny, który od miesięcy jeździ po mieście furgonetkami, z których wrzeszczą, ze lgbt to pedofile


@Soojin21: O, i cyk, usprawiedliwienie samosądów. Szybko poszło. Szkoda w ogóle komentować. Zamiast się od tej sytuacji odciąć i skrytykować, to brnięciem w to dalej tylko pogarszacie sprawę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ark00: typie, popierałam strajk przesiębiorców i pisałam o tym na wykopie

Tutaj wrzucałam nawet namiary na pomoc prawną, gdyby ktoś miał problemy w związku z uczestnictwem
  • Odpowiedz