Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 178
Kiedy niepełnosprawni protestowali w sejmie, nie protestowaliście razem z nimi. Nie byliście przecież niepełnosprawni.

Kiedy idą po LGBT, nie protestujecie. Cieszycie się, bo jesteście homofobami.

Jak przyją po was, to nie zdziwcie się, kiedy nikt nie będzie protestował.

#konfederacja #neuropa #lgbt #bekazpisu
  • 45
  • Odpowiedz
bo osoby LGBT nie mają napisanej na czole orientacji/tożsamości płciowej


@Avil: xD Jak ida protestowac o swoje to wszystko do okola oklejaja teczowymi barwami lacznie z soba :D Nie bylo chyba na tym swiecie przypadku zeby osoba LGBT jezeli miala mozliwosc to nie pochwalila sie, ze jest LGBT xD Z wami gorzej jak ze studentami prawa i vege a ty mi mowisz, ze nie maja napisane na czole :D:D:D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
@DorianJS:

bij przypadkowych ludzi/niszcz mienie


Tak,bija zupełnie przypadkowych dindu nuffinów, a nie element animalny, który od miesięcy jeździ po mieście furgonetkami, z których wrzeszczą, ze lgbt to pedofile
  • Odpowiedz
Tak,bija zupełnie przypadkowych dindu nuffinów, a nie element animalny, który od miesięcy jeździ po mieście furginetkami, z których wrzeszczą, ze lgbt to pedofile


@Soojin21: Prawdziwa twarz tolerancyjnej lewicy xD Bicie kogos za jazde furgonetka jest ok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@DorianJS: bicie za jazde furgonetką, z której rozpowszechniana jest nienawiść i kłamstwa. Jak ja sobie pojeżdże po mieście z furgonetką "DorianJS gwałci małe dzieci" to jak rozumiem nie będziesz protestował?
  • Odpowiedz
Prawdziwa twarz tolerancyjnej lewicy xD Bicie kogos za jazde furgonetka jest ok


@DorianJS: prawdziwa twarz konserwatyzmu pisanie że LGBT to pedofile a tolerowanie w swoim środowisku osoby biseksualnej czyli literki B w LGBT - tak ten wasz ziomek co ma GMD w końcówce nicka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Raisei-chan: ja też. Byłoby bardzo bardzo przykro, gdyby konfederacja została zdelegalizowana np. po którejś wypowiedzi korwina nt hitlera jako promowanie ustrojów totalitarnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Soojin21: > @DorianJS: bicie za jazde furgonetką, z której rozpowszechniana jest nienawiść i kłamstwa. Jak ja sobie pojeżdże po mieście z furgonetką "DorianJS gwałci małe dzieci" to jak rozumiem nie będziesz protestował?

nie
  • Odpowiedz
@UchoSorosa: za takie cos wytacza sie sprawe cywilna, gdybym mial #!$%@? kazdego soyboya lewaczka co mnie wkurza to tez juz dawno siedzialbym w wiezieniu, tym sie roznia cywilizowani ludzie od zwierzat ze panuja nad swoimi emocjami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Soojin21: Po kogo przyjdą na końcu? Do prymitywnego, zakonserwowanego i łaknącego jatki prymitywa? Im to jest w to mi graj. Policja raz na jakiś czas pobije jakichś sebków, rozgoni manifestacje, a potem znowu udupi LGBT i tłuszcza będzie hepi. Ciul tam, że typowy wyborcva PiS'u żyjący od wypłaty do wypłaty, będzie jadł gówno z pyrami, i tak już dawno stracili godność i honor.
  • Odpowiedz