Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Żaden ze mnie ekspert, ale obcując co nieco z kobietami, zauważyłem następującą różnicę między męską a kobiecą seksualnośćią. Pomijam aspekty czysto fizycznej przyjemności i jej odczuwania, chodzi mi bardziej o psychikę.

Dla mężczyzny źrodłem satysfakcji seksualnej jest odbycie stosunku z atrakcyjną partnerką. „Zaliczenie” ładnej, seksownej kobiety sprawia, że mężczyzna czuje się ze sobą dobrze. No i jest na co popatrzeć.

Dla kobiet źródłem satysfkacji seksualnej jest w dużej mierze... ona sama. A konkretnie to, jak się czuje przy danym partnerze. Jeśli czuje się chciana, pożądana i seksowna, jeśli mężczyzna daje jej odczuć, że jest wyjatkowa, kobieta stara się i uważa taki stosunek za satysfkacjonujący. Oczywiście partner też musi być w jakimś stopniu dla niej atrakcyjny, jednak nawet mityczny Chad może nie utysfkacjonować kobiety, jeśli nie sprawi, że ona przy nim rozkwitnie.

Czy zgodzicie się ze mną w jakimś stopniu? Czy odpłynałem totalnie, w dupie byłem i gówno widziałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#seks #januszepsychologii #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2db4250010a81b084b3ceb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 9