Wpis z mikrobloga

Pomocy #neuropa mam problem z dzieckiem, doradźcie plis.

Staramy się być nowoczesną rodziną, także standardy WHO nie są nam obce tak jak u innych podludzi, dzieciak jednak jakby nie ogarniał. Ma już 3 lata, od roku wegańska dieta. Jeszcze nie gada, więc nie wiem jakiej jest płci, biologicznie jak coś dziewczynka. No i czytam te standardy edukacji seksualnej i jest jak byk napisane, że dzieciakom 0-4 przekazuj informacje o ich seksualności - dokładniej: „Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa”.

No i właśnie ta masturbacja. Wiadomo WHO mówi to tak należy. Zresztą powtarzam, jestem rodzicem nowoczesnym więc nie będę czekał aż dzieciak zacznie sam ogarniać takie rzeczy - przecież im wcześniej tym lepiej, a poza tym to już ten wiek - sam gdybym w jego/jej wieku wiedział co i jak to bym sobie życie poukładał. Ale do rzeczy.

Regularnie mówię jemu/jej co to jest masturbacja, powiedziałem po co to się robi i kiedy, kupiłem książkę biologii do liceum żeby pokazać to i owo ale jak grochem o ścianę. Przejrzałem z dzieciakiem nawet moje gazety jak matka wyszła, ale nonstop się wierci i mówi coś typu że już nie chce, no i woli się bawić. CO mam mu/jej jeszcze pokazać? Jak ten dzieciak sobie poradzi w tym chorym systemie?

Mam dość życia w tym zacofanym kraju, na ulicy WSZĘDZIE homofoby, starzy nie pomagają - kasy nie dają - nawet mi powiedzieli, że JESTEM IDIOTĄ że chcę UCZYĆ dzieciaka takich rzeczy w wieku 3 lat - czaicie w ogóle ten ciemnogród? Jakby PROBLEM MASTURBACJI NIE ISTNIAŁ W WIEKU 3 LAT. Już nie pierwszy raz ktoś mówi, że jestem debilem, a jaka inba była gdy koszulkę BLM założyłem jej do przedszkola. Chcę dobrze przecież a tu taki brzydko powiem #!$%@? w dupę - ale nie poddaję się tak łatwo.

#pomocyneuropa

Pobierz kebabzkota - Pomocy #neuropa mam problem z dzieckiem, doradźcie plis.

Staramy się ...
źródło: comment_15968180434Zhtoj5wVndt2LkHuUNi8Y.jpg
  • 36
@GodejMiTeresa: bo tak małe dzieci same z siebie odkrywają, że dotykanie się tam sprawia przyjemność.

Who ma na myśli to, że jak widzisz dziecko z rączka w majtkach to nie chwytasz za pas jak prawdziwy polak prawak i nie wybijasz mu zboczenia z głowy przemocą, krzykiem i gadaniem o grzechu.

Zalecane jest wytłumaczenie mu prostymi słowami czemu tak jest i co się dzieje. Że diabeł nie szepcze mu do ucha a