Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 148
@dziqs1987: Znałem wiejskiego chada wyrywającego laski na Badoo i miał jedną zasadę: pojedzie do p0lki ale musi mu dać na paliwo...i #!$%@? dawały xD Raz lasce ukradł żarcie z lodówki, od innej pożyczył kasy i nie oddał ale zawsze, w pierwszy kolejności jęczał, że nie na na paliwo bo zapomniał portfela czy tam szef mu nie wypłacił kasy etc. żeby mu tankowały a te pokornie to robily.
  • Odpowiedz
@HateAccount no tak bo wykopers blackpilarz to by jechał po nocy do grubej laski bo do ładnej to nie można xd przegrywy skonczcie już #!$%@? wykop swoimi projekcjami o życiu. To chyba normalne że pojechała do ładnego zadbanego kolesia a nie do garbatego wykopki z żółtymi zębami. Naprawdę to kogokolwiek dziwi?
  • Odpowiedz
Niesamowita sprawa, że dla kogoś atrakcyjnego jesteśmy w stanie się zaangażować XD normalnie to przecież biegamy za tymi, którzy w ogóle nam się nie podobają
  • Odpowiedz
@HateAccount: @justanotherdude: oczywiście, że tak, tylko w sumie nie zawsze trzeba być chadem. Oczywiście, na portalu randkowym z ryjem przegrywa nie uzyskasz podobnego efektu, ale z dziewczyną poznaną na żywo już bez większego problemu. Jak pokazesz jakas wartosc to zrobi sie plastyczna w zachowaniu a wtedy juz robisz co chcesz, bedzie cie przywozila i odwozila samochodem, robila zarcie, wlepiała się maślanymi oczami. Co chcesz. W zasadzie wystarcza trzy zasady: she
  • Odpowiedz
dla mnie dziwne jest pojechać do jakiegoś obcego typa domu o 1 w nocy. A co jak to jakiś zbok czy nawet człowiek od porywania ludzi. Nie raz się o tym czyta


@korporacion: I o to tu chodzi, a zostałem #!$%@? za to, że do Chada pojechała, bo jest przystojny xD.
  • Odpowiedz