Wpis z mikrobloga

Rozkminę taką mam. Kolega miał dwuczęściowy kombinezon Dainese, jakiś starszy model. Zaliczył w nim parę mniejszych gleb i kurtka się potargała, ale spodnie mimo paru sezonów straciły tylko na kolorze. Kurtkę wyrzucił bo już nie chciało mu się jej ratować, a jako używka by nie poszła na Alledrogo. Spodnie mi dał i powiedział, że albo uda mi się je odświeżyć i skompletować górę, albo mam się ich pozbyć.
I teraz tak, mogę je umyć i odmalować, z tym, że przejrzałem całą grafikę Googla i za cholerę nie mogę znaleźć co to za model. Na pewno jakiś sprzed minimum 5-6 lat, ale na metce w spodniach nie ma nazwy. Zastanawiam się, czy się w to bawić. W sklepie można kupić górę i dół w różnych rozmiarach, ale czy da się kupić samą kurtkę? No i czy różne modele mają identyczne ekspresy i można kombinować z różnymi modelami? Ewentualnie może ktoś z was jest w stanie spróbować zidentyfikować go ze zdjęcia, żeby sprawdzić, czy oryginalna góra jest gdzieś w sprzedaży? Trochę zachodu by z tym było, ale zawsze to klasowy produkt. Lubię sobie podłubać przy takich rzeczach i mogłoby to mieć sens, zwłaszcza, że to prawie dwa koła w kieszeni, a dla mnie kombinezon nie musi być ideolo do lansu tylko ma wyglądać w miarę możliwie i spełniać swoją funkcję. Na lansy jeszcze przyjdzie czas. Pytanie tylko, czy warto się z tym bawić, czy yebać i kupić jakąś Shimę czy tańszego 4SRa, byle coś nowego? Poradźcie coś, Mireczki (_ )
#motocykle #motomirko #motoryzacja #pytaniedoeksperta dla zasięgu #yamaha #honda #ducati #600ccm
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agnad: xD
Te spodnie są 52 i w łydkach się już ciężko dopinają, ale w dupie i na udach jest już ich trochę więcej bo uda mam chude. Góry też nie mam zbyt potężnej, więc może i rozmiar mniejsza by podeszła. Chyba, że rękawy się skończą w połowie przedramienia. Niewymiarowy jestem w ciul ( ͡° ʖ̯ ͡°) a tak w ogóle ile myślisz cenić kurtkę?
@JerzyDabczak: jak bym opychał to całość bo co mi z samych spodni :( kurtki używam częściej, spodnie do tego tylko na dłuższe wypady, tak normalnie to z dołu jeans. Nie wiem ile cenić, tylko zapytałem czy byś całości nie chciał jeśli rozmiar był by ok (a chyba nie będzie) więc chyba lipa z dealu :P