Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1083
Jak ja się cieszę że cała moja rodzina jest lewacka. Siedzę sobie u dziadka, oglądamy tvn24, rozmawiamy o wolności i tolerancji, nie wyobrażam sobie, jak to jest mieć rodzinę prawicowych, chłopskorozumowych januszów. Dziadkowie ateiści, rodzice ateiści, jak na Polskę to trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno.
Komuś kompociku?
#chwalesie #rodzina #neuropa
  • 93
@svickova: u mnie niestety brak porozumienia między mną a resztą rodziny. Próbuje im przemówić do rozsądku, co jest logiczne, potwierdzone badaniami, zgodne z nauką, ale nic nie dociera, zachłyśnięci propagandą i "ja wiem lepiej", jak tylko zaczynam rozmowę to od razu leci "LGBT to też ludzie, badania nie pokazują, że adopcja przez homoseksualistów jest szkodliwa", "wolny rynek jest lepszy niż redystrybucja w postaci 500+" i inne pierdy, jakby Polska nie była
Jak ja się cieszę że cała moja rodzina ma biznesy. Siedzę sobie u dziadka, oglądamy inwestycje, rozmawiamy o biznesplanie i nieruchomościach, nie wyobrażam sobie, jak to jest mieć rodzinę gadająca tylko o polityce, zacietrzewionych januszów. Dziadkowie magnaci, rodzice własne firmy, jak na Polskę to trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno.
Komuś kompociku?

@svickova: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@svickova: każdy jest wolny, twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się czujas

czy ja wiem czy jak kurze slepe ziarno? nie wiem skąd wy jesteście ze dla was to jest coś niezwykłego i rzadko spotykanego,
całe moje towarzystwo, rodzina, znajomi itp ma to głęboko xddd i nikogo to nic nie obchodzi, to jest normalna postawa

są dużo ważniejsze problemy w Polsce :(