Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 121
@WscieknietyWaz: Raczej babciom internety. Czasami jest to jedyny moment kiedy można dziecku zrobić zdjęcie żeby wysłać najbliższym ;) A z racji tego że kładą dziecko na gołym cycu żeby zaczęło ssać to cyca widać.

Babcia po***** że wstawia takie zdjęcie na fb, jakby mi moja matka to zrobiła to chyba bym ją zabiła xD
  • Odpowiedz
@10kontopokisielu: Hormony - większości kobiet wzrasta owłosienie na ciele w czasie ciąży. U mnie cyce ok, ale brzuch mam owłosiony xD Zaraz po porodzie wszystko się normuje. Np. brwi jak przed ciążą robiłam to 2-3 tygodnie nie miałam żadnych odrostów, teraz po tygodniu wyglądają jakbym nic z nimi nie zrobiła xD
  • Odpowiedz
@WscieknietyWaz: zawsze jak widzę takie zdjęcia to myślę o nich jak o scenach z afrykańskich lub amerykańskich dzikich plemion. Zero obrzydzenia czy podniecenia ot obrazek prymitywnych plemion które są akceptowane w danych środowiskach :)
  • Odpowiedz
W dobie koronawirusa po cesarce położna robi zdjęcie matce i dziecku po położeniu na cyc (albo podaje telefon i każe zrobić) i wysłać do ojca dziecka żeby wiedział, że się urodziło. To matka powalona że takie coś wstawia na internety _
  • Odpowiedz