Wpis z mikrobloga

@Witch22: trochę jakiegokolwiek uszanowania dla tego, że typ umarł. Inni zachowują sie jak podludzie i cisną z tego beke. Nie wiem co trzeba mieć w bani.
  • Odpowiedz
@ACE41: To nie może być tak: mieć ciastko i zjeść ciastko. Nie żal mi tych meneli, którzy czerpią kasę ze swoich filmów, w którym przedstawiają jakimi są debilami. Taki Konon czy Major później się żalą, że ludzie ich prześladują, no błagam.... sami tego chcieli, mogli przecież sobie żyć w spokoju, z zasiłków, sprzedanych puszek lub tego co wyżebrają na ulicy. "Sława" ma swoje dobre i złe strony, taki Janek pewnie
  • Odpowiedz
@Witch22: Ni bardziej jest żal ludzi, którzy śmieją się z czyjejś śmierci. Pokazuje to poziom ich intelektu. Nie ważne czy umiera menel czy uczony- tu i tu normalnym odruchem jest żeby nie wysmiewać czyjejś śmierci. Mam nadzieje, że tym gimbusom też ktoś pośmieje się jak im matki poumierają.
  • Odpowiedz
@ACE41: Gdzie ja się śmieje ze śmierci Janka? Śmieję się z Wieśka o którym już wiadomo że ma niezłe odpały i ślepo wierzy że karawan oznacza chęć zamordowania jego osoby w celu przejęcia posiadłości na Rzemieślniczej.
  • Odpowiedz