Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja życiowa porażka, to że jestem 27 letnim prawiczkiem zawdzięczam tylko temu, że nie urodziłem się kobietą. Nie cierpię bycia mężczyzną. Nie cierpię tego wszystkiego co ,,powinienem” robić. Nie chce wychodzić z inicjatywą, być męski itd. Chce jak kobietw być bierny.

Z nudów sobie czasami wchodzę na fejk konto z twarzą kobiety z filtru ze snapa. Piszą do mnie, zapraszają, zabiegają. Jakbym mógł zmienić płeć, tak, że zmieniłyba się też historia mojego życia i bym był od urodzenia kobietą to bym się nawet sekundy nie wahał.

Uprzedzam, że testosteron mam w normie. Nawet nieco za dużo.
#przegryw #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2aceb765ae7239fe3d4521
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Ale jakoś Cię to boli? Chcesz coś zmienić w tym temacie? Robisz coś w tym kierunku? Ćwiczenia, dieta, ubrania, poznawanie ludzi? Nawet jak jesteś 4/10, to lekko do 6/10 się wyciągniesz, może pod 7, ale mniejsza z wyglądem, zdobędziesz charakter i wytrwałość. A jak będziesz bierny i mało męski, to nawet wygląd 8/10 Ci nie pomoże.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakby mi ktoś powiedział, że będę mógł przeżyć swoje życie jeszcze raz od nowa ale jako kobieta to nawet bym się nie zastanawiał. Bycie mężczyzną który jest brzydki i ogólnie mało męski to jest dramat. Pogarda z każdej strony. Dobrze, że chociaż jestem wysoki to tym lekko nadrabiam ale cała reszta woła o pomstę do nieba.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

A myślisz, że kobietom nie mówi się co "powinny robić"?
Jezu ludzie kiedy wy wreszcie zrozumiecie, że i mężczyźni i kobiety nie mają łatwo.

Ludzie oczekują zarówno od mężczyzn i od kobiet różnych rzeczy, tylko na innych polach - jacy powinniśmy być, co robić, czego nie roku i tak dalej. Bądźmy dla siebie
  • Odpowiedz
No masz rację w porównaniu do Ciebie to nawet baby mają lepszy charakter na pewno obrazilem tym dużą część dziewczyn.


@cukrowyburakatakuje: co za burak xdd
a co ty mnie znasz?
poza tym piszac, ze ktos jest mentalna baba bez charakteru obrazasz kobiety bo twoja wypowiedz implikuje, ze tylko mezczyzni sa wartosciowi i wszywstko co meskie, a to co damskie jest niewartosciowe
  • Odpowiedz
@Olivia: Właśnie pięknie to określiłas, że w życiu dla kobiety jest najwazniejsze jest kiedy wskoczy innemu do lóżka takie jak Ty. Oczywiście, że to kobiety mają dużo trudniej w życiu bo poza własnym ciałem nie mają nic więcej do zaoferowania
  • Odpowiedz
@cukrowyburakatakuje:

Właśnie pięknie to określiłas, że w życiu dla kobiety jest najwazniejsze jest kiedy wskoczy innemu do lóżka


Możesz mi jakoś racjonalnie wytłumaczyć jak Ty doszedłeś do tego wniosku?
  • Odpowiedz