Wpis z mikrobloga

Polazłem z #smiesznypiesek nad jezioro i byli tam ludzie jacyś na oko 25-30 lat i wszyscy STO LAT STO LAT ja się bawie z pieskiem bo nie duzo czasu z nią zostało bo ma 14 lat i chorowita rzucam jej patyki do wody i tp nagle jeden przypakowany patus z tej ala imprezy urodzinowej każe mi #!$%@?ć bo "nie byłem zaproszony xD" mówie ej typie weź sie #!$%@? #!$%@? jestem nad jeziorem z psem nie znam was nie bedziesz mi mówił ze mam sobie iść xD (#!$%@?ł mi) mój piesa jak wyskoczył z wody i zaczłą go atakować ale nie tak zeby nastraszyć, poprostu chciała go zabić ugyrzłą go w ręke kazdy tam na tej urodzinowej imprezie panika ze mam #!$%@? psa temu krew cieknie zabralem ją i poszlismy nie wiem co sie #!$%@? ale jestem dumny z mojego piesia xD ##!$%@? #patologiazewsi
  • 90
  • Odpowiedz
@Geraltzkiwi kundle... Wiesz czego ja sobie nie życzę?

Żeby bachory za każdym razem podchodzily do mojego psa i ooo, mogę pogłaskać... Albo idzie taka z wózkiem i się nie przesunie z dziecmi o 3cm, które rozlazły się po całym chodniku, a ja muszę zejść na trawę z psem.

Spoko, 500+ z moich podatków a nawet nie mogę iść po chodniku jak człowiek i zabrać psa nad jezioro...

@ChwilowaZielonka
  • Odpowiedz
@Geraltzkiwi: Nie mam psa od dobrych 10 lat. Ale gdy miałem wyprowadzałem, a raczej puszczałem samopas w miejscach jak w poście OPa i wiesz ilu takich kozaków w necie jak ty do mnie o to wystartowało? Dokładnie 0.
  • Odpowiedz
a po co ktos mialby do Ciebie startować :D wiesz co to obrona wlasna?


@Geraltzkiwi: Przecież to ty coś #!$%@? o zabijaniu wolno puszczanych psów i dresiarsko zapraszasz ludzi, którzy się z ciebie nabijają w swoje okolice... No i walisz konia do wyobrażeń jak to byś nie zabił psa i nie zaciągnął właściciela na komendę. :D W sumie dość czasu zmarnowałem, wio na czarną internetowy wiedźminie.
  • Odpowiedz
@HeadH w obronie wlasnej. Nigdzie nie napisałem ze atakuje bogu ducha winne psy czy ich wlascicieli. Ale czytanie ze zrozumieniem jest dopiero w 4 klasie wiec rozumiem twoj problem
  • Odpowiedz
Psy puszczone wolno powinny byc usypiane lub chwytane i wywozone do schronisk jak maja #!$%@? właścicieli.


@Geraltzkiwi: Tak tak, białykundlu rób fikołki dalej. xD
  • Odpowiedz
@Geraltzkiwi: Od kiedy pies puszczony wolno jest bezpański? Poza tym, jeżeli w tej historii ktokolwiek może mówić o samoobronie to op. Ne dość, że moralciota to manipulant, obrzydliwe. Nie pisz już do mnie.
  • Odpowiedz