Wpis z mikrobloga

Polazłem z #smiesznypiesek nad jezioro i byli tam ludzie jacyś na oko 25-30 lat i wszyscy STO LAT STO LAT ja się bawie z pieskiem bo nie duzo czasu z nią zostało bo ma 14 lat i chorowita rzucam jej patyki do wody i tp nagle jeden przypakowany patus z tej ala imprezy urodzinowej każe mi #!$%@?ć bo "nie byłem zaproszony xD" mówie ej typie weź sie #!$%@? #!$%@? jestem nad jeziorem z psem nie znam was nie bedziesz mi mówił ze mam sobie iść xD (#!$%@?ł mi) mój piesa jak wyskoczył z wody i zaczłą go atakować ale nie tak zeby nastraszyć, poprostu chciała go zabić ugyrzłą go w ręke kazdy tam na tej urodzinowej imprezie panika ze mam #!$%@? psa temu krew cieknie zabralem ją i poszlismy nie wiem co sie #!$%@? ale jestem dumny z mojego piesia xD ##!$%@? #patologiazewsi
  • 90
  • Odpowiedz
@Geraltzkiwi: Czytaj pan ze zrozumieniem, to było nad jeziorem nikt nikomu nie przeszkadzał to ten typ stwierdził ze mnie tam byc nie moze bo nie znam kobiety która wyprawia tam urodziny nikomu innemu to nie przeszkadzało tylko jemu ja i tak siedziałem na ławce ok 40 metrów od nich
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka skoro jednak pies go ugryzl to bylo to w poblizu ludzi. Psa uspic a tobie #!$%@? mandat to na drugi raz nie bedziesz taki madry. Psy puszczone wolno powinny byc usypiane lub chwytane i wywozone do schronisk jak maja #!$%@? właścicieli.
  • Odpowiedz
skoro jednak pies go ugryzl to bylo to w poblizu ludzi. Psa uspic a tobie #!$%@? mandat to na drugi raz nie bedziesz taki madry. Psy puszczone wolno powinny byc usypiane lub chwytane i wywozone do schronisk jak maja #!$%@? właścicieli.


@Geraltzkiwi: jak ręka? Opatrunek czy jednak szycie?
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka: fak faktem twój pies powinien posiadać kaganiec i smycz i tu może byś dostał mandat. Ale wymiar całej tej sytuacji był taki, że to była Twój pies bronił Ciebie więc wezwałbym jeszcze policje aby #!$%@?ć tamtemu debilowi
  • Odpowiedz