Wpis z mikrobloga

Polazłem z #smiesznypiesek nad jezioro i byli tam ludzie jacyś na oko 25-30 lat i wszyscy STO LAT STO LAT ja się bawie z pieskiem bo nie duzo czasu z nią zostało bo ma 14 lat i chorowita rzucam jej patyki do wody i tp nagle jeden przypakowany patus z tej ala imprezy urodzinowej każe mi #!$%@?ć bo "nie byłem zaproszony xD" mówie ej typie weź sie #!$%@? #!$%@? jestem nad jeziorem z psem nie znam was nie bedziesz mi mówił ze mam sobie iść xD (#!$%@?ł mi) mój piesa jak wyskoczył z wody i zaczłą go atakować ale nie tak zeby nastraszyć, poprostu chciała go zabić ugyrzłą go w ręke kazdy tam na tej urodzinowej imprezie panika ze mam #!$%@? psa temu krew cieknie zabralem ją i poszlismy nie wiem co sie #!$%@? ale jestem dumny z mojego piesia xD ##!$%@? #patologiazewsi
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Geraltzkiwi: nie było mnie tam ale z tego co pisał op to pies zareagował na agresję wobec właściciela, gdyby miał kaganiec to op dostałby prawdopodobnie #!$%@? więc wywiązał się ze swojego obowiązku jako pies i nie atakował matek z dziećmi
Rozluźnij zwieracz
  • Odpowiedz
@ChwilowaZielonka Jak nikt nie zwraca uwagi agresywnym patusom, to też wysuniesz wniosek, że nikomu to nie przeszkadza? Zwierzę ma być na smyczy, a najlepiej i w kagańcu. U mnie pełno kretynów w parkach łazi bez smyczy, psy do mnie podchodzą, a tamci nawet nie umieją go przywołać do siebie, bo pies ma na nich wyj*babę. Ale jak kopniesz takiego psa co Cię wącha czy liże, to już mają zdziwko debile.
  • Odpowiedz
do komentarzy ze Pies w Kagancu i na smyczy owsem był zawsze ją tak wyprowadzam ale puściłem ją zeby sobie popływała ona nie jest agresywna, ale zawsze ma kaganiec smycz i inne pierdoły, sciągnełenm jej to aby sobie popływała wiedziałem ze nikogo nie zaatakuje bo jest przyjazna do ludzi, jak zaatkowała tego patusa bylem wręcz w szoku bo nigdy tak nie robiła chyba ze sie gryzła z innym psem
  • Odpowiedz