Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka, pytanie jest następujące.. widziałem się z była kobietą w nd (zadzwoniła wypiliśmy piwo) ona wróciła do siebie ja również. Powiedziała że za kilka tygodni ma wolny weekend więc żebym wpadl do niej na drinka. Między czasie wspomniała, że na tinder średnio, ale z kimś tam pisze. Przy rozstaniu dotknęła mojego brzucha (coś tam ćwiczę) i dotknęła bicepsa. Dzisiaj wysyła mi swoje zdjęcia żebym wybierał w czym najlepiej wygląda (zdjęcia takie sportowe szorty, koszulka). Pytanie w co Ona gra? Sama kilka miesięcy temu powiedziała że nie chce ze mną kontaktu, a teraz sama się odezwała.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaskio

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f29c8b565ae7239fe3d43c8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 34
  • Odpowiedz
TerminowyNomad: Może tak ale dopiero za 3 tygodnie wy różowe tak robicie? Że swędzi was i czekać tyle czasu? Czyli.jak ona mówi nie miejny kontaktu codziennie to nadal może chodzić tylko o sex za kilka tyg? Dla mnie bomba. Jakie to powalone sama wysyła zdjęcia w ubraniach, wybierz które najlepsze a później mówi żebysmy nie mieli kontaktu codziennie.. jakie szanse ze z kimś kręci?@xigapot505: @shaku79: @Air_Up_There: @
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirko Wyznania wygląda na to, że Cię testuje. A ”chcica” to osobna kwestia. Nie napalaj się, ale też nie bądź chamem. Niech to ona będzie goniącym, a nie gonionym.
  • Odpowiedz