Wpis z mikrobloga

Nie szkoda mi NIEKTÓRYCH mężczyzn którzy popełniają samobójstwa lub są przegrywami. Prawie każdy facet chce mieć jak najlepsza laske, jak najmłodsza i najładniejsza. Chłopy to takie obrzydliwe kryptopedofile. Jak by mogli to by sie brali za 12-14 letnie dziewczynki które nie sa nawet ładne. Najlepsze jak szukają najporzadniejszej na matke swoich dzieci, i hejtują każdy zły wybór płci żeńskiej tylko dlatego ze jest Polka. Jakoś nie przeszkadza wam walenie konia pod obcokrajowczynie, gdyby jakaś ruska c!pa szczuła ciałem na insta, lubiła imprezy i pokazywała sie, była aktorka p---o, nie przeszkadzało by wam ze jest to wasza partnerka, dziewczyna, żona itp. Jesteście obłudni i zje!pani w większości liczby procentowej. A wasza hipokryzja zostaje ukarana w postaci braku atrakcyjności i jak wy to mówicie, "Looszek do roochania", lub miłości. Pfu na obłudników :).

Ps. Zanim zarzucicie mi pustaki męskie, ze jestem feminazistka, nie XD Jestem bierną obserwatorką waszej zje!panej logiki. Nara.
#logikaniebieskichpaskow
#zwiazki
#przegryw
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kakuter: Łaski mi nie robisz, kim ty w ogole jesteś i za kogo sie masz? Trollem jestem bo prawde napisalam? Banda hipkrytow i żałosnych Facetów tu siedzi, tym bardziej takich nie słucham bo pieprzą bzdury, jak i ty. Ignorek.
  • Odpowiedz
@kakuter: mordo to troll, jak myślisz czemu w obserwowanych ma te dupe co pare dni temu napisala posta z bolem d--y ze faceci wolą 16 latke niz 20+? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sweetgirl2020: nie szkoda ci przegrywów jak następnym razem rozłożysz nogi to uświadom sobie że chad który cie dyma ma te same założenia które opisałaś, szuka najładniejszej laski do przeruchania ciekawe czy kisiel w majtkach ustanie
  • Odpowiedz
@Felixu: Nie wiem o jakich postach mowisz, ale trollem to ty jesteś i to skrzywionym seksualnie bo nie ma dużej różnicy miedzy dziewczyna level 16 a Level 20. To ze masz pierrdolca jak słyszysz końcówkę slowa -nastka to juz z toba cos nie gra. Ale nie dopisuj głupich teorii. Dla mnie jesteś zdoopczony juz na starcie i masz krzywe myślenie, bo normalne to nie jest. A troll to ty XD
  • Odpowiedz
Felix troll co sie dowartosciowuje swoimi zboczeniami i mysli ze kogoś wkurzy :) I ty wyzywasz kogos od trolla, nie pisz juz chory człowieku bo szkoda mi dyskutowac z takim płytkim zbokiem jak ty. Pa.
  • Odpowiedz
@Abandon_All_Hope: Ty tez sie nadajesz chyba do leczenia, jaki kur** chad? Ja nie patrze na wygląd i nie kręcą mnie napakowani przystojniacy. Każdy ma inny gust, ja moze wole tych skromniejszych i o normalnej budowie, a ty wrzucasz mnie do wora z każdą inną dziewczyną, nie fajnie.
  • Odpowiedz
@StayHydrated247: Uważasz ze to normalne że faceta podnieca dziecko w fazie dorastania? Chore :D Młodymi? Młode to są +15, jak mozna tak pisac o dziewczynkach ze to "młode", nie, to sa dzieci, a ty jesteś dziwny z deczko i dziwnie postrzegasz dzieciaki. Dziękuję za uwagę i dobrej nocy.
  • Odpowiedz
@StayHydrated247: Sugerujesz mi napisać że większość mężczyzn podniecają dzieci w fazie dojrzewania, i ze to normalne? Nie, to nie jest normalne, i nawet gdyby taki "przywilej" był, to mało który facet by chciał taka dziewczynkę brac za zone. A "młode" to one nie są, to są dzieci 12-14 letnie i to oczywiste.Ale dziekuje za dyskusje i życzę dobrej nocy. Ps. Ten wpis wymiata XD Elo
Sweetgirl2020 - @StayHydrated247: Sugerujesz mi napisać że większość mężczyzn podniec...

źródło: comment_1596570350TprAoFGj76d2dh0Dif23Qe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sweetgirl2020: dziekuje za zrzut ekranu na wstepie, no coz ja nie opowiadam sie za tym zeby r----c 12tki xd, mowie ze sa rozne kultury i gdybys ty zyla w innej kulturze moze dla ciebie nie byloby to powodem do o-----------a jakiegos detektywa na tagu dla smutnych ludzi tylko czyms zupelnie normalnym
  • Odpowiedz